Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni?

Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy drága az alkatrész,de ár-értékarány-ról jókat írnak a népítéleten. Mennyibe kerül egy ilyenre a kötelezőbiztosítás és a teljesítményadó kb.? [link]


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 27. 23:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
sok mindentől függ hogy mennyi az autóra a biztosítás... pl.: hogy kötöttél e már valaha biztosítást vagy hány éves vagy te vagy a jogsid...? lehetséges hogy nem drágák az alkatrészei nem tudom... de hogy lessz e az is egy jó kérdés mert elég nehéz viszont találni hozzá. elég olcsón próbálnak megválni tőle nem...? nem tom..
2011. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
fater nevére menne,neki 42 éve van jogsija
2011. dec. 27. 23:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekünk cégben vannak Chrysler Neonok, igaz az új széria. Az idei évben 13e Ft rá a kötelező biztosítás (ez az éves díj).

Alkatrészben pedig mese, hogy hú de drága. Ami fontos, ha baja van, vinni kell szervizbe, nem szabad vele várni.

Semmivel nem tapasztaltuk drágábbnak, mint egy német autó szervizét. Ami előfordul, hogy várni kell az alkatrészre egy-két-három napot.

2011. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A 6-7 literes fogyasztást ne hidd el :) Ha a garázsban áll, akkor annyi :p
2011. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem,nem éri meg.

Amerikaihoz macerás a hozzáértő szerelő az alkatrész meg húzós.

[link]

Ennyi pénzért egy Swift gombokból javítható és feleannyit eszik.

2011. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a swiftet akarom lecserélni egy nagyobbra mert kinőttük :)
2011. dec. 28. 00:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Ajj, miért kell mindenhez odaírni példának a Swift-et? -,- Gondolom azért néz Chrysler Neon-t, me nem akar Suzukit. :-) Egyébként én is néztem magamnak ilyen autót, nekem csak az a bajom vele, hogy kicsi, nem igazi amerikai autó, csak a márkája. De kevesebbet is fogyaszt jóval, mint egy "igazi amerikai autó". Főként azért nem ilyet vettem, mert lett több pénzem autóra. De 300-400-ért biztos, hogy újra ilyet néznék. Az alkatrész sem húzósabb, mint pl. Mercivel, vagy bmw-vel. Nagyon sok amerikai kocsikkal foglalkozó cég, bontó van, ezzel csak márkafüggetlen szervizekbe kell járni, aztán azok úgyis összeszedik ami kell. Nah meg egy volt osztálytársam ismerősének van ilyenje és nagyon szereti, jó autó.
2011. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
meglátjuk,amugy azért olcsóbb az ára egy kicsit mert végigvan húzva a jobb oldala :/
2011. dec. 28. 01:09
 9/16 A kérdező kommentje:
de biztos hogy jobb mint egy ford mondeo vagy mint egy francia csoda,chrysler-en még nem láttam rozsdát.
2011. dec. 28. 01:10
 10/16 anonim ***** válasza:

Azért a (régi) Swift a példa mert annál strapabíróbb,olcsóbb üzemeltetésű autó nem létezik.

A kérdező meg nem feltétlenül Neont venne hanem nagyobb kocsit.

Vegyen,csak ne ÖREG amerikait,mert szarok és a gatyája rámenne az alkatrészekre és szereltetésre.

Mondom ezt Neonok,Stratusok,300M sőt Yukon után és okán,tapasztalatból nem pedig megérzésből mint a válaszadók zöme teszi azt.

Inkább a másik fikázott véglet a 124 Merci ...

:))

2011. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!