Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vagyok. Hogy kell...

Kezdő vagyok. Hogy kell ezeket simsonon?

Figyelt kérdés
hogy kell elindtani és leállítani simsont s51 es most szeretnék venni de gondoltam megkérdem ne offoljatok
2011. dec. 26. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Benzincsapot megnyitot, gyújtás rá, szivatót meghúzod, rárúgsz párat, majd ha hangra elkapta szivató vissza és gázforgantyúval életben tartod amíg be nem melegszik
2011. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én így indítok:

Benzincsap,gyújtás,1 szivatót ráhúzok egy rúgás,szívató vissza,még egy rúgás és már ketyeg a gázzal játszok még egy kicsit és gyomás 120Km/ó!

2011. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívatót viszont csak hideg motornál kell használnod. A leállítás pedig egyszerűen a gyújtáskapcsolóval történik. Ha az nincs, akkor szívatóval, bár akkor a beindítás nehézkes lesz utána. Vagy kíméletesen lefullasztod.
2011. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
qzt is akartam kérdezni hogy ilyeneket hol találok hogy szivató meg benzincsap?
2011. dec. 27. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
A szívató a kormányon, a jobb oldali kapcsoló alatt, vagy annak a helyén lesz, a gyújtáskapcsoló pedig (ha gyári) akkor a középdoboz bal oldali deknijében, egy kis fekete kulcs szerűség.
2011. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A benzincsapot meg a tank közelében keresd...
2011. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. dec. 27. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:

3.válaszadó.


Nem lenne egyszerűbb lehúzni a gyertyapipát?!


2.voltam.

2011. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!