Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én a tuningboxot nem...

Ha én a tuningboxot nem akarom használni mindig, akkor elég ha csak az aksiról leveszem? Normális válaszokat várok! pl Igen elég! Vagy nem nem elég!

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 20:25
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nekem az volt a gondom, hogy elmentem beteteni a tuningboxot. jo szar esös idő volt. Berakták és kiprobálták, hogy nincs e hiba. nem volt. odaadták a kocsit hogy jó. De én késöbb mikor kiprobáltam jobb időbe. sokkal lankábnak éreztem a kocsit. De hogy levettem az aksirol a tuningboxot. sokkal jobb lett. pl mig rávolt kötve és M0on a aushan felé van egy emelkedő. ott 5.be nem tudtam gyorsitani. Nem is lassult de ha akartam gyorsulni akkor visszakellett kapcsolni. de most hogy nincs rajta az aksin 5.be gyorsul. És sokkal jobb. ezért nem tudom, hogy akkor miért volt rákotve az aksira mikor ha nincs rajta az aksin a kocsi sokkal jobban gyorsul.
2011. dec. 26. 21:12
 22/31 A kérdező kommentje:
Majd beszélek a powertuningosokkal és megkérdem, hogy is van ez most. hogy aksira sehol nem irják, hogy rákell kötni, nekem még is rátették és akkor a kocsi lankább volt. Levettem és megtátosodot
2011. dec. 26. 21:16
 23/31 anonim ***** válasza:

Ne legyél már buta. A kapcsolási rajzon is rajta van az akku negatív rajzjele, ami egy fordított nagy T. Akku pozitívra meg nem volt rákötve. Kellett egy test pont amit akku negatívról vettek le. És akkor mi van?


Saját magad fogod beégetni, hogy hülye vagy hozzá...

2011. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rá kell kötni! Beszéltem powertuningossokkal azt mondták valszeg a lambdaszondám fog beszarni azért nem jó. Azt mondták addig kössem le aksiról amíg nem nézetem meg.
2011. dec. 28. 01:42
 25/31 anonim ***** válasza:
Rá volt kötve az akkumulátor pozitív kivezetésére?????
2011. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
nem
2011. dec. 29. 00:48
 27/31 anonim ***** válasza:
Azért nem volt rákötve, mert nem kell rákötni! A testet vették le egyedül onnan, az akku negatív sarujáról. De az akku pozitív sarujára nem kell rákötni és nem is volt semmi rákötve. A dobozban semmilyen olyan alkatrész nincs aminek a működéséhez kellene 12V.
2011. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
na rakell kotni a negativ polusara az aksinak a tuningboxot. beszeltem a powertuningossokkal. valszeg nekem azert veszi vissza a teljesitmenyet akkor mert a lambdaszondam szarakodik. mondtam nekik, hogy a fogyasztasom meg nem not meg. erre ok, hogy valszeg rossz lesz a lambdam. mar volt olyan hogy a check engine lampa kigyuladt. szoval lehet.
2011. dec. 30. 12:28
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha fogyasztásod nem nőtt meg akkor valóban a lambda szondád a bűnös. Én levizsgáltatnám. Szerintem beviszed a Powertuninghoz akkor ők is rá tudják kötni az oszcilloszkópra.
2011. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
vezérlőmű tengely érzékelő volt a ludas! Most már jó a box!
2012. jan. 2. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!