Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a régi...

Mi a véleményetek a régi BMW-ékről és arról amikor egy pasi szinte már szerelmes a kocsijába?

Figyelt kérdés
Párom annyit költ a 19 éves BMW-jére, hogy már lassan egy vadi új kocsit lehetett volna venni belőle... fényezés, új bör ülés stb stb. Ez csak nekem furi?
2011. dec. 19. 11:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló utolsó mondatában van a lényeg:) szereti a kocsiját és vigyáz rá:) az sosem baj!ha nőzne vagy száguldozna vele minden egyenesben meg kanyarban az nem lenne jobb:) próbáld megkedvelni az autókat meg a bmwt:) egy idő után kialakul:) először a kedvenc aututóidat bámulod meg..aztán már az alufelnijét is..aztán hogy mennyire van ültetve:) aztán már a kocsit felismered a hangjáról:) és ha meghallod egy bmw m3 hangját egyből kiráz a hideg:) ha nem mész vele bmw talira akkor menj el!:) menjetek el még driftfutamra:) az is egy nagy élvezet:)
2011. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy valaki szeresse az autóját,nem kell BMW. Én ugyanúgy imádtam a Trabimat,mint a barátod az autóját. Viszont ismerek olyat,aki betegesen takarítja,3 szor mossa a héten,porszívózza,polírozza. Ha belemegy egy tócsába,rögtön lemossa. Na,szerintem ez picit túlzás.
2011. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!