Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a régi...

Mi a véleményetek a régi BMW-ékről és arról amikor egy pasi szinte már szerelmes a kocsijába?

Figyelt kérdés
Párom annyit költ a 19 éves BMW-jére, hogy már lassan egy vadi új kocsit lehetett volna venni belőle... fényezés, új bör ülés stb stb. Ez csak nekem furi?
2011. dec. 19. 11:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van ahogy az utolsó mondja.Jó érzés kiállni egy szépen karbantartott , tiszta , autóval és jó érzéssel tölt el amikor megnézik megdicsérik és irigykednek rá.Főleg nálam aki autóval megy mindenhova , már izgatott vagyok amikor nyitom a kaput.
2011. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Oké:) akkor csak nekem furcsa ez:) bár lehet azért mivel még jogsim sincs annyira nem vonz ezaz autó téma:)
2011. dec. 19. 16:42
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon egyszerű a történet:


Egy jó autóval, annyi nőm lesz, ahányat csak akarok!!

Egy nő viszont azon van, hogy egy autóm se legyen...

2011. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13-as megmondta a lényeget, főleg az utolsó sor az!
2011. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor kéne aggódnod, ha Suzukija lenne és arra költene annyit. :D
2011. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Úgy látszik tényleg minden nő egyforma az én barátnőm is olyan mint te kérdező azt hiszi már néha hogy jobban szeretem a kocsimat mint őt mert én is elég sokat költök rá:D
2011. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Találkozókra szokott vele járni, akkor még inkább érthető a dolog...

De gondolom melyik BMW-ről lehet szó, és háát az egy olyan kocsi, hogy mindig szebbé szeretné tenni a tulaja... ;)

2011. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Persze jár találkozókra, na egy egy olyan előtt egy hétig "csinosítja" De nekem akkor is az már sok volt mikor azt mondta rá, hogy olyan mint egy nő folyamatosan igényli a törődést! Persze ezt nem mondom neki mivel nekem is vannak dilijeim és teljesen elfogadja meg egy igazi tündér pasi de áááá néha megőrít:D Tiszta dilis vagyok, hogy egy kocsira leszek még a végén féltékeny :D
2011. dec. 21. 21:53
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is BMW-m van, és is rengeteget tudok vele szöszmötölni. De én nem úgy tekintek rá mint egy nőre, hanem mint egy legjobb barátra. Ő még soha nem b*szott át, soha nem hagyott cserben, soha nem startolt rá a barátnőmre :D Viszont az tapasztalatból az emberekről már jó pár ilyet el tudok mondani.
2011. dec. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is autómániás vagyok, én is sokat tutujgatom az enyémet. Ez megszállottság, ami mindenképpen méltányolandó. Amúgy kizárt, hogy új BMW lehetne venni annyiból, mint amennyit rá kell költenie. (Csak egy példa: egy időben volt egy 911-es Porschém, ezt megvenni és évekig óriásiakat rákölteni sem haladta meg a végösszeg az újautó ár egyharmadát. És ennyiből nagyon sok évig megvolt)

Azt meg meg tudom érteni, ha a párod inkább a régi német kocsiját favorizálja és nem akar egy vadiúj sevrolé szpárkot vagy kiaszídet vagy szuzukit.

A másik meg: az a nő, aki autómániás hapsival él, sokkal szerencsésebb, mintha szoknyapecér lenne a fickó.

2011. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!