Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a régi...

Mi a véleményetek a régi BMW-ékről és arról amikor egy pasi szinte már szerelmes a kocsijába?

Figyelt kérdés
Párom annyit költ a 19 éves BMW-jére, hogy már lassan egy vadi új kocsit lehetett volna venni belőle... fényezés, új bör ülés stb stb. Ez csak nekem furi?
2011. dec. 19. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

lehet, hogy az eddig elköltött pénzből már vehetett volna újat, de hát könnyebb így részletekben újítgatni a régit, ha nem áll rendelkezésre egyszerre sok pénz...

meg gondolom a szívéhez nőtt ennyi idő alatt

2011. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy BMW megérdemli a törődést. Neki olyan mintha a saját gyermekével törődne.
2011. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem ha megengedhetitek akkor had csinálja, ha viszont nem álltok úgy anyagilag akkor nem engedném. Bár attól függ mennyi az annyi
2011. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jajj félre értés ne essék engem nem zavar, hogy csinálja de akkor sem értem :) Tegnap este is moziban voltunk és utána egy órát szöszmötölt a kocsijával mire feljött a garázsból akkor közölte, hogy hát ez a kocsi is olyan mint egy nő igényli a folytonos törődést, hát nekem ez már azért sok picit :D
2011. dec. 19. 11:54
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Ezt teljesen megértem. Mozi után inkább a kocsit bütykölte minthogy felmenjen hozzád aludni az ágyba. Biztos meg akarta várni hogy elaludjál végén még kísértésbe esnél. A jelek szerint neki az autó fontosabb. Új Nőt könnyebb szerezni mint egy jól karbantartott BMW-t.
2011. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na jó kedves utolsó azért nem ilyen vészes a helyzet :D
2011. dec. 19. 12:00
 7/22 anonim ***** válasza:
Sok férfi van aki szereti az autóját és törődik vele.De nők között is akadnak bőven autó mániások.
2011. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11:58-as filozófiájaként fognám fel ha velem is ezt tenné
2011. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Tipikus eset, ha egy férfi szereti az autóját, nincs ezzel semmi gond. Első helyen vagy nála te is és a kocsi is. Úgyértem, hogy téged úgy szeret mint nőt, őt meg mint kocsit, máshogy, de egyazon helyen helyezkedtek el nála.
2011. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Még mindig jobb, mintha a gép előtt ülne és egyéb felesleges dolgokkal foglalkozna, pl csajokkal csetelne, vagy feszt a facebookot lesné.

Én is szeretem a kocsimat, bár első a párom egyértelmű.

Van egy bizonyos érzés, amikor egy jól karbantartott autóban ülsz, vezeted és amikor kiszállsz, még mindig büszkén pillantasz vissza rá. Ezt az érzést én is szeretem.

2011. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!