Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mihu féle minituning simsonra?

Mihu féle minituning simsonra?

Figyelt kérdés
Ha megcsinálom a mihu féle minituningot mennyit fog számítani? És érdemes-e neki állnom? Mennyire tudom elbaszni? És mire fogyeljek oda?
2011. dec. 18. 15:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ma 17:25 !


Kedves válaszoló, a mai kávédarálókat tuningolni is nevetséges! Ha szeretné tuningolja! Láttam én már olyan babettát aminek 101km/h volt a max sebessége (házilag készített babetta egysebességes tuning motorra). Ez már nem neked szól hanem mindenkihez: Nekem is van egy gyári motorom és igen kaptam még 2-t alkatrésznek és van 2 blokkom is amiből az egyik tuning célra lesz ,tehát a kérdezőnek mondom hogy érdemesebb egy leharcolt simsont venni és azt megcsinálni, nem pedíg azt amit használsz :)

2011. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

17:32

én jogsi meg minden papír nálkül használom főleg földes úton, és oda sosem árt egy kis plussz erő :D

2011. dec. 18. 18:07
 13/21 anonim ***** válasza:
ma 17:09es vagyok.....latom akkor nem csak nekem az a velemenyem az 50-es tuningrol hogy MINEK???.......arrol meg nem is beszelve hogy a 2 utemnel nagyon ugyesen kell reszelni,mert ha szarul csinalja vki meg rosszabb lesz mint a gyari,ráadasul a szerzett "erőtöblet" csak egy bizonyos fordulaton jelentkezik tehat allandoan üvegen kell jaratni a motort...........es ami a legnagyobb vicc (amit mindenki elfelejt) hogy az ilyen 50ccm-es motorok siman bezabalnak 6 litert 100-on.......hat ennyiből egy kocsi is elmegy........
2011. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
És attól, hogy te a lassú tempót és a veterán gépeket szereted, miért kell leszólni meg lenézni azokat, akiknek más az ízlése?
2011. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egyébként minden tévhitet felsoroltál, ami a tuningolásról kering, meg sem próbálom őket megcáfolni, mert akármilyen ésszerűen próbálnám, úgyis neked lenne igazad, mert te jobban tudod, holott fingod sincs a Simson tuningról. Csak azokat mondod, amiket hallottál. Ha mennél egy jól kivitelezett 60-assal, ami kb 9 ezer körül dolgozik, akkor egészen megváltozna a véleményed. Sőt, elárulom, egy jól megfaragott 70-es, 10 ezer környékén dolgozó henger, normális karbival(min. 24-es Dellorto) és gyújtással megeszi a mai 4 ütemű 125-ös "sportmotorokat".

Egy szénné hegyezett 70-es 4 felömlős, osztott szívó és kipunyílásos cuccal pedig megfingatsz egy jó állapotban lévő 250-es MZ-t. Bár ez utóbbi már nem túl tartós, jó, ha 2-3 szezont kibír. De a többi, bizonyítottan legalább elmegy annyit, mint a mai 50-es "sportmotorok" vagy robogók.

2011. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
"És attól, hogy te a lassú tempót és a veterán gépeket szereted, miért kell leszólni meg lenézni azokat, akiknek más az ízlése?" Az vegyen egy endurot, ha már terepen szeretné használni és azt tuningolja. Ne egy 25 év körüli szocimotort ami tök más kategória.
2011. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Oké, akkor mindjárt küldöm üzenetben a számlaszámot, ahova a pénzt utalhatod...nincsen 120 ezrem motorra...
2011. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
18:33..... Te milyen tevhitrol beszelsz?vagy azt akarod beadni hogy az ilyan motor mar szepen alapjarattol huz egeszen magas fordulatig.....szep egyenletesen adja le az erőt.......es még a sluszpoén hogy kevesebbet is eszik??!!!vagy mit akarsz beadni?es akkor meg te ugatsz le engem?........arrol meg nem is beszelve hogy nem az volt a kerdes hogy egy ilyen szetreszelt olyan felömlős simsonnal mit lehet megverni.......mar ha egyaltalan meglehet....mert egy 250es mz-t nehogy lenyomjon mar egy 70es simson......hat ez egy LOL b+......
2011. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Erről beszélek. 0 szakértelemmel rendelkezel a témával kapcsolatban. Olyan, mintha egy szőke nőnek beszélnék az atomfizikáról...
2011. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
te öreg...te miről beszelsz???mert egyedul te nem beszelsz itt semmirol,csak arrol hogy itt rajtad kivul senki nem ert semmihez........de nem baj...majd akkor vallalom en a hulye szerepet es akkor remelem igy teljes lesz a napod.......
2011. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!