Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mihu féle minituning simsonra?

Mihu féle minituning simsonra?

Figyelt kérdés
Ha megcsinálom a mihu féle minituningot mennyit fog számítani? És érdemes-e neki állnom? Mennyire tudom elbaszni? És mire fogyeljek oda?
2011. dec. 18. 15:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*figyeljek* bocsi :D
2011. dec. 18. 15:59
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagyon el tudod b@szni! Továbbá sokkal több macerával jár, mint amennyit számítana.
2011. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha nem értesz a Simson tuninghoz, akkor maradj csendben, mindenki jobban jár.


Kérdezőnek: Ezt a tuningot nem egy mókamuki dobta össze, ezért egészen biztos, hogy sokkal erősebb lesz a motor, ugyanakkor nem is nehéz kivitelezni. Ha mindent a leírás szerint csinálsz, akkor nem tudod elrontani. Simson.hu-ról csinálod?

2011. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
na mar megint itt tartunk hogy simson "tuning"................
2011. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá és azt hiszed, hogy csak a mucsai tanyarájderek tuningolnak otthon a stihlreszelővel, akkor kérlek ne írj.
2011. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó:


Ez az! 50 köbcentis motort tuningolni annyira nevetséges, hogy nem igaz! Mellesleg én is olvastam a mihu tuningról és nagyon sokat kell pontosan reszelni! Ergó, ha már egy picit különbözik a reszelt rész a leírtaktól már el lett b@szva! Az meg, hogy 65 helyett megy 75-öt meg valamivel erősebb lesz nem ér meg annyi macerát. De ez egy egyéni vélemény! Én biztos nem tökölnék ilyen hülyeségekkel. Ott van eredetibe, úgy a jó.

2011. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat!

amúgy igen simson.hu-ról csinálnám :D

2011. dec. 18. 17:28
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Számomra nincs annál undorítóbb, minthogy egy veterán motort "tuningolnak!" Átlagosan működött 25 évig eredetibe, akkor nem értem, hogy miért kell szét gányerolni. Számomra a Simsonozás nem arról szólt, hogy felfúratom, szétreszelem és stb, hanem arról, hogy megyek szép egyenletes tempóba és élvezem a motorozást. U.i.: Nyugodtan lepontozhat a sok kis tizenéves!
2011. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Mi van akkor, ha valakinek csak 50 köbcentisre van jogosítványa? Akkor az nem tuningolhatja a motorját, és vegyem egy Triumph rocket III-at ? (aki nem ismerné, 2300 köbcenti és 141 lovas) Neked (gondolom idősebb vagy) lehet nevetséges a simson tuning, de egy fiatal srácnak B vagy M jogsival jó az a plusz 10 km/h.


Egyébként, én is úgy tudom, hogy reszelgetni kell, és elég pontosan.

2011. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyébként, én szerintem is úgy jó, ahogy van.
2011. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!