Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne szerintetek...

Mennyibe kerülne szerintetek ezt az autót helyrepofozni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 12. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Most a Mike Brewer Edd China műsor jut eszembe ami a Discoveryn megy :-))

Sajnos a belseje nem látszik, a motorikus állapot szintén.

Ha belül jó és motorikusan is, akkor:

-kell egy bontott hátsó ajtó (ha nem lehet kihúzni a horpadást)

-csiszológép

-gitt

-kikevert festék

-racsnikészlet

-polírpaszta

és némi kézügyesség


Szerintem az egész móka meglenne pártízezerből, viszont nagyon jó alkupozíció.

2011. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi rossz/csúnya a hátsó ajtón kívül.


Azt a csomagtérajtót nem éri meg babrálni, főleg otthon gyakorlat és felszerelés nélkül. Keresel egy ugyanilyen színű bontásra váró autót, megveszed róla az ajtót és kicseréled. Mire ki van javítva és lefényezve drágábban jössz ki, mert a horpadás alján szerintem van egy él, ami miatt nem lehet csak kihúzatni.


Ha a külsejére így vigyázott, akkor a belsejére is valószínűleg.

2011. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BANDI ***** válasza:
Felejtsd el :D
2011. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Az első-hátsó lökhárítót is újra kell fényezni a karcolások miatt, ami legolcsóbban is 2X 30 000 Ft = 60 000 Ft

- Bontóból a csomagtér ajtó, amit sajos nem tudok mennyi

- említették itt a polírkrémet, ha nincs neked, akkor pl amit én vettem Turttle Wax metálfényre kb. 1200 Ft

- műszerfal ápoló az is kb 800 Ft.

- CLIN az ablakokra az gondolom van neked otthon, csak úgy, mint porszívó.

- ha akarsz illatosítót: AmbiPour car parfum 900 Ft körül, Wunderbaum kiakasztós kb 300 Ft.

2011. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért a szarért nem adnák maximum 150-et ráadásul full fapados guruló koporsó de te tudod.
2011. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt meg nem venném. Elöl-hátul törték, innentől kezdve kaszni, alváz, fő tartóelemek már semmit nem védenek/tartanak. Amúgy sem a biztonságos kasznijáról híres, törés után meg pláne életveszély az egész.
2011. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit kéne ezen helyrepofozni? Ez egy igénytelen fapados guruló koporsó, akkor se lesz több, ha megcsináltatod. Csomó ilyen van az utakon, hidd el nem fogják rajta észrevenni a horpadást. Egyébként iszonyatos állapotban van, max 100-at ha ér.
2011. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!