Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy trabant...

Mennyit fogyaszt egy trabant 601 és cikinek számít manapság ha valakinek olyanja van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én ha trabit tuningolnék, tuti szénné reszelném a hengereket, hengerenkénti karbi, rezó, elektronikus gyújtás... :)
2011. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Én cikinek tartom, hogy miért? kezdjük: többe kerül az áttiratása mint amennyiért veszed, (igaz 2t) de 600köbcentis létére 7-8l elég durva fogyasztás, semmi komfort, semmi biztonság, állandóan költeni kell rá mert mindig elromlik rajta valami, főleg hogy most már a legfiatalabb is 20 év fölötti.

Nosztalgiázni vagy kultuszkocsinak kiváló de mindennapi használatra rémálom.

Ha mindennapira kell akkor még egy 150 ezerbe kerülő swift is jobb választás vagy egy 1.3 4T wartburg.

2011. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

már nem azért, de a wartburg is hasonszőrű "rémálom"

azért én azt mondom; ÉN fogok venni trabit! nem érdekel mennyi lesz az átiratása, kap egy durva motrot, meg egy sportülést. egyedül én használom! Szappantartóból egy aszfaltszaggató gépállat lesz! >.< --Chocky--

2013. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az én trabantom 5-6l között fogyaszt mert nem hajtom hanem max 80-nal megyék és szerintem egyáltalán nem ciki (habár kapok hideget meleget)
2014. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
88%
Szerintem nem a trabant a cink. a 316os bmw sokkal gázabb
2015. szept. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!