Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a kocsim, mi lehet...

Nem indul a kocsim, mi lehet a baj? (több info)

Figyelt kérdés

Elfordítom a kulcsot és csak köhög, nem kap szikrát.

Pár napja már piros lámpánál is lefulladt épp miután kigyulladt a kevés benzin jel. (De még nem volt üres messze sem, épp csak kigyulladt) Alig tudtam életre kelteni. Aztán épp úgy sikerült begurulnom a benzinkútra, még az uccsó kanyarban is lefulladt. Akkor tankoltam bele 2000 forintért és másnap reggel (mellesleg aznap éjszaka beütött a hideg is) már nem indult.

Mi lehet a probléma? Szerintem valahogy nem jut benzinhez. Ha elmegyek hozok kannában benzint az segíthet?


2011. dec. 3. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg vizes vagy uledekes a benzin a tartalyban. Le kell engedni, ki kell cserelni a szuroket.
2011. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre mit mondjak? Kiürül a tank, és 2000Ft-ért tankolsz bele utána? Szerintem meg is érdemled, ha nem indul be! 5 liter benzinről van szó!
2011. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 atilis ***** válasza:
1 literrel, de 2 literrel is be kellene indulnia. Vagy akár egy kannával, aztán meg te leszel a parkettnek az ördögje.
2011. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze elmegy annyival, de ha kiürült a tank, utána alap szabály, hogy többet kell bele önteni.
2011. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baja valószínűleg a kocsinak, hogy állandóan kevés benzinnel jársz vele és csak akkor tankolsz, mikor már teljesen ki is fogyott. Ez rohadtul nem tesz jót egy autónak se, mivel így az alján lévő szarság kerül bele. Most már persze menj szerelőhöz szűrőcserére, meg tisztíttasd ki a tankot, aztán utána több benzint tölts bele és ne várd meg míg teljesen kifogy. Elhiszem h drága a benzin, de az autószerviz még drágább!
2011. dec. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és hidd el, hogy ugyanannyiba kerül a benzin akkor is, ha teletankolod!
2011. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Öntöttem bele benzint és mégsem indul. Már majdnem félig van a tank és így sem indul be. Úgyhogy nem ez volt a hiba.

Nem is az akkumulátor, próbáltuk bebikázni.

Mi más lehet még? Kénytelen leszek elvontatni?

2011. dec. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!