Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezen indul néha a kocsim...

Nehezen indul néha a kocsim mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Adott egy 5 éves opel h astra, 1,4 es benzines.

Néha másodikra indul, néha 5-6. ra indul be addig köszörül.

Kivételes esetben pöccre indul csak utóbbi időkben játszik ilyet.

Ki lett cserélve a gyertyák, motorolaj, akkumulátor és még mindig fennt áll a jelenség. Valaki találkozott ilyen problémával? Elviszem szervízbe holnap, de érdekel van e ötletetek hozzá mi lehet vele.


2011. ápr. 26. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hidegen vagy melegen? Gyújtáskapcsoló, vízhőfok jeladó, lambda szonda, alapjárati motor, légtömegmérő..sok minden lehet! Ajánlanám a Totalcar népítéletet, ahol lehet megtalálod (ha típushiba pl).
2011. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Tudom hogy ez nem segít,de azért leírom,német autót ne vegyél,nagyon silányak.(az meg egész egyszerűen téveszme hogy jók és megbízhatóak,de gondolom a bmws parasztok mindjárt jönnek és jól megmondják)
2011. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges volt osztani az észt! Minden kocsinak lehet/lesz baja! Mindegy, hogy az BMW, vagy Kia!
2011. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Te ugyan olyan paraszt vagy, mint az általad emlegetett "BMW-sek", ha ebből általánosítasz, hogy minden BMW-s az, ezekkel a megnyilvánulásokkal saját magadat járatod le, főleg, hogy szó nem volt a BMW-ről...
2011. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek.
2011. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen gondom. A benzinszűrő csere megoldotta.
2011. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem adom el, nekem mind 1 francia vagy német, japán...stb csak használati tárgy, remélem nekem is csak egy benzinszűrő gond vagy ilyen apróság lesz és nem kell egy egész fizut rákölteni..
2011. ápr. 26. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:

igazából tényleg sok minden lehet, mivel viszonylag új autó, ezért computer probléma is lehet, sőt, mivel ahogy írtad a hiba véletlenszerű, ezért valószínű.


de a benzinszűrőt nem árt néha kicserélni, de a lambdaszonda is lehet, mert az is kopóeszköz benzineseken. vagy az acpumpa gyengül és nem kap elég benyát + még erre a koszos benzinszűrő, tehát sok minden lehet, de nem hiszem h komoly baj, 5 éves autó, motorhoz valószínűleg nem kell nyúlni.

2011. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát ha jobban bele gondolok amióta műszakiztattam a kocsit azóta csinálja ezt. remélem csak az alapjárat van eltekerve, vagy egyéb apróság...de akkor lesz pár kedves mondatom a szerelőkhöz...
2011. ápr. 26. 14:17
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát az alapjárat nem lett"eltekerve":-))

De esetleg még a riasztóra rá lehetne nézni,mert az AC-nál akár lehet egy vezeték oxidáció,és az is okozhatja...

2011. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!