Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezen indul néha a kocsim...

Nehezen indul néha a kocsim mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Adott egy 5 éves opel h astra, 1,4 es benzines.

Néha másodikra indul, néha 5-6. ra indul be addig köszörül.

Kivételes esetben pöccre indul csak utóbbi időkben játszik ilyet.

Ki lett cserélve a gyertyák, motorolaj, akkumulátor és még mindig fennt áll a jelenség. Valaki találkozott ilyen problémával? Elviszem szervízbe holnap, de érdekel van e ötletetek hozzá mi lehet vele.


2011. ápr. 26. 12:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hibakód nincs? Check lámpa! Első voltam..
2011. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

check lámpa nem jelez, semmi ötletem nincs mi lehet vele.

Hidegen és melegen is ugyanúgy előjön rajta, ha belerakok 90 km-t utánna is van úgy hogy csak 2-3. ra indul.

Valamikor meg pöccre.Multkor alig bírtam hazajönni vele a hipermarketből, 6-7.re indult be.

2011. ápr. 26. 18:33
 13/18 A kérdező kommentje:
Jah és nem gagyi cuccok vannak bele rakva hanem castrol motorolaj (4 liter 13360 Ft), Bosch akku. Ngk V line gyertyák...stb
2011. ápr. 26. 18:38
 14/18 anonim ***** válasza:
Nos, akkor holnap megmondják neked! Majd írd le mi volt! Az olajat jó drágán vetted. Én innen veszem: ZS+U kft (zsu.hu)
2011. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13360???????

Te jó ég. Hol vetted,csak nem a Corába?

Az nagyon drága.

7-8e körül van...na de sebaj,majd legküzelebb :-)

2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem Eneos Premium ment a Hondámba, és 4600 forint volt asszem a 4l 10w40! Itt a Castrol Magnatec 10w40:

[link]

2011. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én mondjuk Shell párti vagyok,az is kijön 7 ezerből...de szerintem a Castrol is hasonló jó, prémium minőség.
2011. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

nah már csak csak van pár percem akkor megírom mi volt vele:

gyertya csere meg volt, de nem oldotta meg a problémát.

Go szervíz:

2 perc és meg van a hiba, a felső holtpont jeladó bibis, ezért nem fecskendez be mindig indításnál üzemanyagot. Ilyenkor lehet hogy csak a csatlakozó, de lehet maga a holtpont jeladó is bibis, ezt meg kell nézni külön mert a csatlakozó olcsó, a jeladó 10 000 Felett van, szval nekem egész komplett csere, de el lesz egy ideig.

2011. máj. 24. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!