Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a Shell benzinkuta...

Szerintetek a Shell benzinkutakon miért olyan erőszakosak a kutasok, hogy pl. ne sima dízelt kérj hanem valami felturbózott drágábbat?

Figyelt kérdés
Annyira erőszakosak, kerek perec megmondom nekik, hogy simát kérek, és még próbálnak poénkodni, hogy de biztos? biztos jól meggondoltam? Nyilván azért lehet mert nő vagyok, de már gyomorgörccsel megyek a shell-hez... Ha párom kocsijával vagyok, nem tudom elkerülni a shell kutat, mert céges az autója és oda szól a kártya, de ha a sajátommal megyek, nagy ívbe elkerülöm őket! Szerintem telejsen rossz vásárlói politikát folytatnak!
2011. nov. 30. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert a kutasoknak ki van ez adva, hogy nyomatni kell a prémium üzemanyagokat. A kút tulaja kitalálja előre, hogy mennyinek kell fogynia, a kutasnak meg ezt produkálnia kell, ha meg akarja tartani az állást. Amúgy simán mond, h nem kéred, és tankolj te magad, ennyi.
2011. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen egy ideje már magam tankolok, de akkor is odajönnek, hogy kell e segítség, folyadékszintek stb. Az örületbe kergetnek! :( A múltkor vicces volt, mert párom passatjaval mentem, elvileg kijelzi ha az olajszint lecsökkent, és pótolni kéne. Ma már egyébként elég sok autó kijelzi, főleg egy újabb tipusú passat. De annyira erőszakoskodott mondtam oké nézze meg, de nem hinném, hogy gond lenne, mert úgyis kijelezné...addig én bementem fizetni, erre bejön a kutas, hozzá magával a pálcát, áthurcolja az egész shoppon keersztül, hogy nézzem meg a pálcát mert lassan elfogy az olaj...:) jóformán majdnem öszekent mindent vele...
2011. nov. 30. 13:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem a mólnál tukmálta rám az ürge a neo benzint. Erre mondom neki, hogy tudom, hogy jutalékot kapnak, de nem kell köszi. Errő ő hogy semmilyen jutalékot nem kapnak...ő csak kedves akart lenni.



Jah ilyen erőszakosan kedves .

2011. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez a munkájuk. Hozzám is mindig odajönnek, h a drágább benzint ajánlják, és hogy tankoljanak helyettem. "Köszönöm nem, megoldom." - a varázsszó és már odébb is állnak. Lehet a kiálláson is múlik, mert én 29/F vagyok.
2011. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
én meg 25 éves nő! :)
2011. nov. 30. 13:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam MOL kúton,és ki nekünk is ki volt adva hogy egy műszakban menyi prémium üzemanyagot kell eladni,mert ha nem akkor kirúgás stb stb! Megtesznek mindent hogy megmaradjon az állásuk ennyi a lényeg! ráadásul a Shell kutakon online kamera van amit a központban néznek,hogy a kutas oda megy-e amindenkihez segíteni pl! Régebben jó volt kutasnak ma már annyira nem leányálom....
2011. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát ez esetben meg is sajnáltam a kutasokat :( Ezentúl kicsit megértőbb leszek feléjük. Köszönöm.
2011. nov. 30. 14:04
 8/19 anonim válasza:
100%
Ne gondold, én is dolgoztam shell kúton tavaly, a nőkkel mindenki igyekszik minél több kontaktot kialakítani, mert aztán megy egymás között a poénkodás, hogy húdemegb*sznám.. stb. Én csak azért nem szálltam be, mert van párom. A kutasok sem vetik meg a finom p*ncit, na!
2011. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Valóban erőszakosak... Ezért tankolok Omv-n! (a mol-t kerülje mindenki.)
2011. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
en mindig egy helyen tankolok mert az ottani kut vezeto a legjobb cimboram.......viszont van egy igazi f@sszopo kutas alkalmazottja....multkor begurulok a regebbei 1es puntommal...meg le se allitottam a motort mar tepi is fel a tankfedelet es mivel beszart a tanksapkamon a zar nem kell kulcs csak siman elforditod es lejon...azt is szedi le....es varjal...mert itt baszta el az igazodast....a tanksapkat radobta a tetore.....kiszallok..mondom te mi az anyadat csinalsz meg ki kert meg ra?......erre o :hat en csak ki akartam szolgalni.......demondom ki kert meg ra..........mar nem dolgozik a kutnal(meg mielott kapnam a savat ogy kirugattam,meglopta a kutat azert kellett mennie)
2011. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!