Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR50 besülne?

Aprilia SR50 besülne?

Figyelt kérdés

Csak arra lennék kiváncsi, hogyha tennék rá egy leovince TT sportkipufogót mennyire kínozná, vagy h besülne-e??

A motor 97-es 50cc fekvő minarelli. Válaszokat előre is thx :)


2011. nov. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kétütemű motornak a kipufogó a lelke, ezért csak úgy, szólóban nem cserélheted le. Illetve lecserélheted, de baj lesz belőle. Általában pár számmal nagyobb főfúvókát szokott kérni, gyertyakép alapján szépen el lehet találni, akkor jó, ha a gyertya szép őzbarna.
2011. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha nem sülne be, és rajta lenne a sportkipu akkor mi van? 40 helyett menne 42-vel?
2011. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ha nem tudsz neki segíteni, akkor ne fikázz. Nem kell hangoztatni, hogy hülye vagy a kétütemű motorokhoz vagy hogy mennyire utálod a robogókat.
2011. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy utálom a robogókat, mert városba, munkába járáshoz nagyon jó, de aki már odáig süllyed, hogy tuningolja, meg ilyen-olyan kipufogót rátesz anélkül, hogy bármi fogalma lenne arról, hogy ez most mégis mennyire jó a motornak, azt az életbe nem fogom megérteni! A robogó nem azért van, hogy szét legyen tuningolva! Ha sebességre vágysz vegyél egy Yamaha TZR 50-t vagy egyet a rokonai közül! A robogó nem arra lett tervezve, hogy 90-100-al menjen! Persze menni fog, kb egy hétig, de tovább nem. És igen! Vallom azt, hogy a robogó nem motor! Mert nem az! Nem tetszettek soha, és nem is fognak. De viszont azt tudom, hogy miért találták ki őket! És arra mérget vehettek, hogy nem a tuningolásra, és a nagy sebességre!
2011. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt birom igen.. amikor nemlehet kibirni h ne fikázzátok a robogókat. És mégis ki a f*szt érdekelsz h mi tetszik mi nem... Az én dolgom hogy mit teszek rá, meg h mivel tuningolom. Esküszöm b+ inkább ne is válaszoltál volna -.-

ez csak egy egyszerű kib*szott kérdés volt

2011. nov. 24. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha sebességre vágysz vegyél egy Yamaha TZR 50-t"


Azért ezzel is picit megnevettettél :D 50 köbcentiben egy sportnak titulált gép semmit sem ér. Oké megy 100at, aztán annyi. Kicsi is az utazó sebesség, kényelmetlen is... ahhoz képest meg sokat fogyaszt.


Kérdező: Semmi baja nem lesz, de nem éri megvenni a(használtan se) annyira keveset dob rajta. Inkább költsd benzinre, olajra meg a karbantartására.

2011. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért tzr 50-et írtam, mert gondolom a kérdezőnek, csak "M" kategóriás jogosítványa lehet (vagy még az sem.) Kérdező: Szerintem ne ilyen stílusba írj, mert az a Te értelmi szintedet minősíti. Én megtanultam vitatkozni káromkodás nélkül is. Persze az más kérdés, hogy a szaros kis tizenévesek megtanultak-e már, igaz? Egyetértek az előttem szólóval, hogy 50ccm motor nem sok mindenre képes, de ha egyszer arra van jogosítványa az embernek nem vezet 600 köbcentiset.
2011. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!