Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson bezinéhez milyen 2T...

Simson bezinéhez milyen 2T olajat használjak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert van aki azt mondja Arol 2T, de van aki meg azt mondja, hogy mindegy, hogy milyen 2T motorolaj csak Arol ne legyen mert az rossz minőségű. Tudnátok ebbe segíteni nekem? Ja és még egy kérdése ásványi,félszintetikus , vagy full szintetikus ? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 14. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
A simsont akkor gyártották amikor a full szintetikus még elérhetetlen árban volt. Jó bele az ásványi is, csak kormolja a kipufogót.
2011. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
És legyen benne elég nehogy besüljön.
2011. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Jó az Arol bele. Mikor még ezeket gyártották kb ilyen minőségű olajakat raktak bele vagy még ilyent se.
2011. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BANDI ***** válasza:
68%

Arolt semmi kép se !


Ne hallgass arra, aki azt mondja, hogy jó mert anno is azt raktak bele... Ha akkor lett volna jobb nem a jobbat rakták volna bele? Ne ezen spórolj inkább drágább olaj mint, hogy évenként szét kéne szedni ! Nem ?

2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah régen is arol volt igen, de akkor volt minősége!!!Ne feledjük ma meg egy rossz ásványi olaj most nézd meg itt nálunk 700ft fél liter egy full szintetikus én tudok elf-et 1650ft egy liter 250ft-al drágábba az arol-nál de legalább nem égeti meg a dugót rendesen kiég stb.
2011. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan Etz-250-nel jártam de megvettem a stihl láncfűrész motorolaját 1:50 keverési arány és nagyon minimális füst,a kipufogó nem rakódott el és nagyon szép hangja volt.

Sok veterános ismerős is ezt használja.Nem olcsó de szerintem megéri mert nem kell a krómozott kipufogót évente 2x kiégetni, amitől ugye belilul stb stb.

2011. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! És a MOL Dynamic Sprint 2T-ről mit gondoltok? Mert sajnos sovány a pénztárcám...
2011. nov. 15. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hét én is azt használok vagyis az is van meg elf is de szerintem ez olyan középkategória minden bizonnyal jobb mint az arol
2011. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

MOL = ****minőség mindenhol.


Castrol A747-et rakjál bele és lesz jóvilág. Ha nem gond meg generáloznod akkor járhatsz bármivel, akár nyersolajjal vagy Floriol étolajjal is, de ha azt akarod hogy ne essen szét és szeressenek a csapágyak dolgozni, akkor nem érdemes elspórolni az olajat. Ha ezen spórolsz, mejd költesz alkatrészre !

2011. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!