Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? Új személy...

Melyiket válasszam? Új személyautó vásárlása előtt állunk,3-4 milliót szánnánk rá. Igazából csak egy dolog volna a fontos, ez pedig a jó rugózás, illetve a kényelmesség.

Figyelt kérdés
Az összes többi paraméter másodlagos szempont most. Ha a kaphatók közül a legkényelmesebb autót szeretnénk megvenni, Te melyiket ajánlanád?
2009. máj. 9. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekünk Renault Megane-unk van, csak ajánlani tudom!
2009. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy,könnyen ki tudsz szállni a kocsibol..még.De egy magasabb ülésről könnyebb lesz később kiszállni.Nekünk Toyota Hiace volt,most cseréltünk le Hundaira,de ez is kisteherauto.5 szemelyes.elöl mint a személykocsi,hátul azért betudunk pakolni 2zsák krumplit,esetleg aludni is.Attol függ,mire akarjátok használni a kocsit.Gyors kocsival többet büntetnek gyorshajtásért.A párom nagydarab,tehát nagyméretü ez is:)én nő vagyok,a tolatás nehezen megy,de ezzel könnyü..:)Ha sokat vásárolok,minden kényelmesen belefér,s még az anyos bőröndje is..:))A sebválto könnyen kezelhető,s még a női táska is simán kéz alá helyezhető,pedig még majdnem a tégla is benne van..)
2009. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
HONDA CIVIC HYBRID!!! nagyon jó sportos rugózás full állat!! mert ugye olyanra gondoltál amibe kemény a rugózás, mert az a jó(kanyar stb...)
2009. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hú,Honda meg kényelem ? Ahányba ültem mind borzalmasan rázott. Valami jó rugózású autót keresnék,legtöbben a Renaultot ajánlották eddig.
2009. máj. 19. 20:53
 25/27 anonim ***** válasza:

he jól összerakott japán autó? röhögnöm kell.

az előttem szólóval egyetértek.

Vagy vegyetek Audi A8-at. gyönyörű, STÍLUSOS, NÉMET, ha abban lát vki milliomosnak lát :D de ha egy Rönóba pff..

és nem is olyan drága

Audi A8 4.2 benzines

[link]

Audi A8 3.3 TDI

[link]

A fenntartása nem lehet olcsó, de ha pl 40-50 között vagy és ezelőtt is volt már autód és a biztosítónál a maximum bónuszfokozaton vagy nem olyan vészes.. a fogyasztása.. a 4.2 benzines városban 17 liter körül fogyaszt, országúton 13 liter környékén, a dízelről nem tudom. a 4.2 benzines 270 km/h sebességgel képes haladni, tehát egyben sportautó is. De ha olcsóbb autóban is gondolkodnál, akkor BMW E30. nekünk van egy 1989-es évjáratú, 1598 ccm motorral, tehát ez is elég tempósan közlekedik, a fogyasztása pedig 7.2 liter (benzines, injektoros)

2009. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én vagyok az előző, nem értek egyet az előzővel, nem vettem észre, hogy több oldal van, tehát az első oldal utolsó hozzászólójával értek egyet
2009. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
hallod, ha nem tetszik a Honda, mert rázós akkor vedd a sz*r rönót, te még nem hiszem hogy ültél civic-ben, de ha te olyan fútőműre gondolsz ami lágy akkor vegyél vmi régebbi amerikai autót , pedig azt csak azért van mert kicsit keményebbre van hangolva a futómű. De az biztos hogy a rönót nem lehet összehasonlítani a hulladék francia genyával. Az igazi JÁPÁNBAN-gyártott autónál nincsjobbb! hidd el nehogy már vmi gagyi, ronda renault-val szégyenitsd magad, ja mag ha puhább rugózású Hondát akarsz akkor válaszd a CRV-t! Ez jó tanács, látod mien rendes vok a kedvedért koptattam a billentyűzetet nehogy márt kib*ssz magaddal vmi sz*ar autóvan, ja és mégegy a végére a japán Honda szinte SOHA nem sz*arik be ellenben az ilyen francia tákolmányokkal! Erről ennyit.
2009. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!