Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? Új személy...

Melyiket válasszam? Új személyautó vásárlása előtt állunk,3-4 milliót szánnánk rá. Igazából csak egy dolog volna a fontos, ez pedig a jó rugózás, illetve a kényelmesség.

Figyelt kérdés
Az összes többi paraméter másodlagos szempont most. Ha a kaphatók közül a legkényelmesebb autót szeretnénk megvenni, Te melyiket ajánlanád?
2009. máj. 9. 13:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Ha jó rugózás, akkor mindenképp Renault.
2009. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozom, Renault.
2009. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Ajánlanám az új Renault Thaliát, vagy a Renault Meganet!
2009. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Még azt is leírhatnád hogy 3/5-ajtós, és mekkora motor ccm!


Egyébként ha kényelem akkor Renault. Mi is hasonló cipőben jártunk mint ti, csak mi családi autót akartunk venni. Illetve vettünk is. A végén hosszas keresgélés után 3 lehetőség maradt:

1) Renault Mégane limousin: előny: kényelmes, jól felszerelt (a többihez képest ugyanannyiért 1el amgasabb szint), 1.6os motor, hátul is nagyon kényelmes. És messze a legnagyobb csomagtere van (400liter feletti ha jól rémlik) hátrány: csak 1 év gari, amit az extra + évvel is csak 3 év. Francia autó, tehát kényes, és drága a javítása., illetve kifutó modell, tehát 1-2 éven belül már tök réginek fog hatni. Ugyanígy hátrány az 1.6os motor mert drágább a reg adó és drágább az üzembentartás is.

2) Hyundai i30: előny: 30%-os árkedvezmény, 5 év garancia km korlátozás nélkül, limitált szériás felszeretlség volt éppen. 1.4-es motor miatt olcsóbb üzembentartós és kisebb regadó. hátrány: csak 1.4-es motor, tehát gyengébb. Mivel 5 ajtós ezért kisebb csomagtere van mint a mégane-nak.

3) új renault mégane: előny: erre is nagy árkedvezmény van, 4 év garancia, vadiúj modell. hátrány: árban csak a mégane limousine-nál gyengébb felszereltség fér bele, és hátul egyszerűen kicsi nekünk (4 fős család, 18 év feletti gyerekek, hazameni nagyszülőkhöz pl). A hátsó ablakok akkorák mint a lőrések.


Mi végül az i30 mellett döntöttünk. Remélem tudtam segíteni!

2009. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
Renault, vagy ha kicsit drágának találjátok, az új Dacia Sandero-t is nagyon dícsérik ilyen szempontból!
2009. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Legkényelmesebb véleményem szerint a Volkswagen és az összes német autó! (Mercedes, BmW, Audi, Volkswagen, Opel). Remek német autókat kapsz 2-3 millióért, amelyek biztonságosak is! Igaz használt, és lehet, hogy 5-10 évesek, de mindenképpen megéri német autót vásárolni, mert azok össze vannak rakva.

Szerintem a biztonság a legfontosabb egy autóban! Nem a kényelem és a rugózás!

Milyen célra használnád?

Ha egy Renault-t, Citroent vagy Peugeot-t veszel, amik ugye franciák, a gatyád is rámegy a javíttatásra! És ezek nem a megbízhatóságukról és a gazdaságos fogyasztásukról híresek.

Nissan, Honda ezek viszonylag drágák, de már jók. Suzuki egy papírautó.

Szerintem német autót vegyél, szépek is és jók is!

www.hasznaltauto.hu

2009. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg japán autót vegyél.Nekem volt német és francia is, de a jövőben csak japán autót választok.
2009. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon úgy néz ki,hogy Renault lesz.
2009. máj. 9. 19:35
 9/27 anonim ***** válasza:
Én a Mazda 6-osra szavazok. Most vettük 2 millióért, 5 éves de ez is jól van összerakva.Egy fiatalabbat, 2-3 éveset is kaphattok 3-4 millióért.
2009. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Úristen öregem..nehogy 3-4 millióból Rönót vegyél b*szki ..ami 1év múlva már csak 1.8millió lesz ....


pl:

[link]


pl:

[link]

[link]


pl:

[link]



Vagy vegyél Juuundájt 4millió-ért(akkor kinevetlek) ,ami majd 2év múlva féláron lesz.

2009. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!