Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád megbízhat...

Melyiket választanád megbízhatóbbnak? Suzuki swiftet (régebbi típust), vagy opel b corsát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem B Corsám van, 4 éve van meg, az első két évben hozzá se nyúltam. Kopó alkatrészeket kellett mostanában cserélni + termosztátot, meg néha hegeszteni a kipufogón. Megbízható kis járgány, olcsó hozzá az alkatrész, bár nem egy versenyautó.


Régi swiften tanultam vezetni, igazi kis papírkoporsó.


Jaina

2009. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A Suzukik előnye hogy jó a fogyasztása, nekünk is ilyen autónk van és nagyon megbízható, eddig nem volt vele baj.
2009. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első autóm egy 10 éves swift volt, imádtam. Ha a párom vezetett, olyan nagyokat szunyáltam benne, mint egy csecsemő. :) Nagyon sokat mentünk vele, soha nem hagyott cserben minket.

Jó volt a fogyasztása, megbízható, de a kopó alkatrészeket itt is cserélni kell egy idő után.

2009. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
a mi szukink is 15 éves,de semmi baja,és eszik5 litert.szretjük.
2009. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha még élni szeretnél akkor mindenféleképpen az Opelt válaszd! A suzuki egy nagy rakás sz*r!
2009. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
suzuki megbízható, keveset eszik és motorikusan nagyon jó, az Opel viszont nem esik szét olyan könnyen ha nekedjönnek. Viszont ne gondoljátok hogy egy Opel corsában kevésbé halnának meg mint egy swiftben.
2009. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
A suzuki már attól behorpad,ha neki száll egy tollpihe...mindenképpen opel,abban van még esélyed karambolnál.Amúgy az alkatrészek is olcsóbbak bele és a fogyasztás is jó,bár ez mindkettőre igaz.
2009. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha pedig rátüsszent egy méhecske...pfúúú

Egyszóval Opel a jobb választás!

Opel sosemkopel...:-)

Mert biztonságosabb!!

2009. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Suzuki nagyon megbízható,csak gyenge a kasznija.Az Opel kényelmesebb,és megbízható az is.De ha Opelt veszel csak 8 szelepes 1,4-est vegyél az a legjobb motor benne.
2009. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Naaaaa az kamu hogy az opelba olcsóbb az alkatrész!!!!
2009. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!