Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 5 benzinest mennyi...

VW Golf 5 benzinest mennyi km-ig érdemes venni? Ne a visszatekeréssel magyarázzátok légyszi.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 18:53
1 2
 1/11 atilis ***** válasza:
Általában egy autó állapotát nem feltétlenül tükrözi a megtett km mennyisége. Nagyon kevés km-errel is le lehet amortizálni egy kocsit, és fordítva is igaz. Az óra visszatekerést pedig sajnos nem lehet kivédeni, ha lenne rá valami módszer én simán bűncselekménynek titulálnám, aki ilyet csinál. Általában egy gyakorlott autószerelő sem tudja megmondani pontosan, hogy egy x éves autóban mennyi km van. De szerintem ha nem kereskedőtől, vagy dílertől, hanem magánembertől veszed, akkor nagy valószínűséggel az óra sincs piszkálva.
2011. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsi,de pont nem a visszatekerésről kérdeztem. az érdekelne,hogy mennyi km után jönnek a drága problémák
2011. nov. 4. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
ha megkapta időben az olajcserét és a kötelező dolgokat, akkor egy 200 000ret probléma nélkül el kellen mennie. 200e felett már érződik a futóművön a magyar közutak minősége. Ha nem gyilkolták, akkor a motor kb örök élet.
2011. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

rengeteget olvastam a totalcar népítéletét, és arra jutottam hogy minél fiatalabb egy autó, annál hamarabb megy tönkre.

Sok 4-5 éves autóban tönkremegy a váltó. De egy 15 évesben ez elképzelhetetlen.

Egy golf 5 lehet 200e km el is úgy néz ki mint egy vadiúj, de ha csak 30 ezrenként cseréltek benne olajat, szerinted meddig megy még?

Nagyon attól függ hogy hol és hogyan volt hajtva!

Ha többnyire autópályán normálisan mentek és rendszeresen karbantartották akkor 300e km, de ha városban hidegen pörgetve, hanyag gazdával akkor az 50 e km is sok.

Ez az én véleményem.

2011. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Golf 5-öt semennyi km-ig nem érdemes venni! Sőt! Nem érdemes Golf 5-öt venni egyáltalán! Ne legyetek már ennyire sznobok! A Golf feleslegesen drága, nem túlzottan szép, és semmivel nem tud többet, mint a kategóriatársai! Ma már nem az a "fócvágeny", mint ami régen volt.
2011. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a vw sokkal jobb mint az olasz és francia hulladékok! Amúgy nem a km a lényeg hanem az állapot és az, hogy mennyire szervizelték. Egy 2 éves autó is lehet sz.r és egy 280 000km-t futott is lehet kiváló állapotban. (Egy tanács: a márkaszervizeket nagy ívben kerülje el mindenki!)
2011. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De szeretek francia hulladékkal járni!:D
2011. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én 1 éve vettem egy VW-jetta5.öt (2007) egy nyudijjas vámostól, aki még aktív korában vette. 50.000volt benne - reális. 2,7-ért vettem. Utánna kaptam egy vagyonosodási vizsgálatot, mert kp-ért vettem. Azon röhögök, hogy ez a kocsi sokkal nagyobb presszissel bír, mint egy hasonló árú másik kocsi. 1 évig nézegettem a kínálatot, a hírdetés szövege sokat elárúl. Lecsúsztam 4 másik jobb kocsiról, mert túl sokat vacilálltam és az árrat akartam lefaragni ill. 2006-os forgalombahelyezésesek voltak, ill. fekete volt. Vehettem volna kevesebb kilómétereset és jobban felszereltet, ha azonnal lépek és nem szaroztam volna 100-150.000 forinton. Ez is jó, de a hátújja festve volt, az kiderűlt. Hazudott a vámos eladó.
2011. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ehhez képest az ugyanilyen korú 24E Km-t futott 150LE-s 2.0DCi Lagunám ingyen volt 3,170-ért hibátlan törésmentes állapotban:)
2011. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

12:01-nek

Én amikor nézegettem, sok jó ajánlat volt, de mégjobbat akartam. nem volt sűrgős és mazsoláztam, vártam. Egyszer csak sorba eladták a figyelő listámon az összes VW-t amit kinéztem. Aztán jött ez, nagy szünet után, aEnnek valósnak tünt a futása. (eredeti gumik és eredet fékpofák 80%-osak voltak, nem kereskedő, hanem háznál) Elégedett vagyok vele minden tekintetben, de a hátsó festés zavarja a lelkemet egy kicsit, mert nem tudom, hogy mekkora törés volt. Remélem kicsi.

2011. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!