Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Ez kuplungszag?

Segítség! Ez kuplungszag?

Figyelt kérdés

Ma este parkoláskor a járdára tolattam fel fél kerékre. A padka egy kicsit magas volt, ezért rükvercben eléggé felpörgettem a motort, hogy felmenjen. Ezután égett szagot éreztem, gondolom, ez a kuplungszag, de nem értek hozzá, azt tudom, hogy csúsztatásnál fordul elő ilyen. Hazafelé jövet nem tapasztaltam semmilyen rendellenességet, de azért félek, hogy ennek lesz valamilyen következménye. Nyugodt lehetek? Mi ég meg ilyenkor? Keletkezhetett ezzel nagy kár? Suzuki 1.3 GLX

Köszi előre is!!


2011. okt. 13. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettől semmi maradandó károsodást nem szenvedett az autó, legfeljebb egy kicsit kevesebbet bír majd a tárcsa, de ez elhanyagolható.
2011. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megnyugtattál! :)
2011. okt. 13. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lett az autónak
2011. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. okt. 13. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ha csúszik a kuplung érzed hogy mi súlyos dolgot tettél szegény suzuval :D
2011. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdező tuti nő. Ezért nem szabad nőtől használt autót venni.
2011. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a nők (belőlük sem az összes) használja rosszul a kuplungot. Műszaki érzékkel nem rendelkező férfiak ugyanolyan veszélyesek ebből a szempontból.
2011. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!