Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi S4 2.7 biturbo atlagfogya...

Audi S4 2.7 biturbo atlagfogyasztas tojassal a pedal alatt es padlogazzal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugye most vicceltél ??

Ez az autó azoknak készült akiknek nem számít a fenntartási költség !

Csak a tankolás napi 10-20 000 ami éves szinten vagy 5 milla de egy valamire való kerékgarnitúra is 7 számjegyű alá.

Ezek után szerinted lényeges,hogy a havi casco 20 vagy 200 ???

A kocsi ára lazán elköltésre kerül évente amennyiben nem a garázsban porosodik.

Szerintem.

2011. okt. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az előző nagyon hülyeséget beszél.

A tankolás az használat és futásteljesítmény függő.

Én 27748km-t mentem az elmult 1 évben, és 974 000 ért tankoltam('99 2.8 biturbo benzin, 272LE). A biztosításom negyedévente kerekítve 17 500, a súlyadóm 38 000/év.

A gumi ára méretfüggö, az meg az autó velejárója. 25-30 körül már lehet kapni elfogadható nyári gumikat, azokkal azért 4 nyarat kihúzni ( nem szükséges a Bridgestone Potenza, mert úgy is csak 130km a megengedett).


Kétségkívül több anyagi háttér kell egy ekkora autó üzemeltetéséhez, mint egy Swift 1.0hoz, de azért annyira nem horror. Emellett össze sem hasonlítható a két kategória. Sem méretben, sem kényelemben , sem fenntartási költségben.

2011. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De hiányozna nekem 27 ezer km-en 1 millát tankolni!:)

Mindenki ilyen hülye példákat hoz fel, mint az 1.0-es Swift, de nem kell ilyen messzire menni. Normál középkategóriás dízel autó 100Le-vel 5 literrel eljár.

2011. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem hülye példa , csak sarkos egy kicsit. Egy 100 lovas dízellel eljársz 5 literrel az igaz, de az össze sem hasonlítható egy 250+ lovas benzinessel. Ilyen alapon ez is hülye példa :P

Szerintem felesleges összehasonlítani ezeket. Aki benzintemetőt akar, az vegyen azt és vállalja a következményeket. Ha csórinak minden vágya egy S4, akkor felesleges azzal traktálni, hogy a Lupo 3L elmegy 3,5 literrel.

Több lesz a teljesítményadója, több jövedéki adót fizet majd, igazi mintapolgár válság idején :)

2011. okt. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ismet köszönöm a valaszokat es a masodik kommentelö valaszat fölleg.Az elsövel en sem ertek egyet de nem is akarnam kommentelni.Mivel külföldön dolgozom es elek igazsag szerint a Magyar gazdasagi vaccsag nem izgat:)viszont adozas szempontjabol otthon olcsobb szamomra az auto ezert erdeklödtem.Megegyszer köszönöm szepen:)
2011. okt. 20. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!