Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem akarok autót venni mert...

Nem akarok autót venni mert pénzpocséklásnak tartom, és mindenhova el tudok jutni tömegközlekedéssel, és biciklivel is?

Figyelt kérdés
Rajtam kívül más is gondolja ezt még így? Akinek nincs autója milyen egyéb okai vannak?
2011. szept. 24. 16:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Belvárosba ritkán megyek semmi dolgom ott ,nem is szeretem ,viszont vidékről járok be és a távbusz bérlet egy vagyon a sok átszállás rengeteg időt elvisz.Nemcsak metrótól metróig kell utaznom akkor tényleg nem kéne kocsi és gyorsabb is lenne.Ha meg vinnem kell nagyobb nehezebb dolgokat ami gyakran előfordul akkor eleve kiesik a tömegközlekedés .Éjjel meg a madár sem jár nálunk nemhogy a tömegközlekedés akkor is kell a kocsi.
2011. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23"


Ez való igaz! Nem mindenki erre szakosodott és ha ért is hozzá,nem biztos hogy megvan hozzá a megfelelő célszerszáma!


Ezért is írtam,hogy ilyen különleges esetekben lehet spórolni az autó fenntartásán!

2011. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül egy Bp. belvárosinak nincs szüksége autóra. A többieknek elég bonyolult, ha nincs a családban legalább egy.
2011. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
én mindenhova biciklivel járok.Maximum 50 kilométert bírok tekerni,de szerintem is pénzkidobás a kocsi
2013. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, városban (pl Pest) marhaság az autó, csak a BKV, olcsó jó mindenhova eljutsz fél órán belül a belvárosban , a külvárosban 40-50 perc max. A peremvidéken ha jó a volán máv csatlakozás ott sem kell. De minden féle kis apró falvakban ahol nincs semmi ott sajnos muszáj. No ennyit mára fiaim.
2018. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!