Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A benzint hány éves kortól...

A benzint hány éves kortól lehet venni?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán korhoz van kötve a vásárlása??
2009. ápr. 23. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
mármint tankolni?? Vagy te csak be akarsz menni és a kulacsodba tölteni, vagy ezt hogy kell érteni? Szerintem nicsn korhoz kötve, aki fizet az kap
2009. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Igy an aki fizet az kap de ha kocsival mész akkor már van jogsid tuti adnak, tehát ha beállsz a benzinkuthoz üzemanyagért és kifizeted akkor oda adják.
2009. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mire kell? Szerintem nincs korhoz kötve. Egyébként öcsém egy időben (még nem volt 18) pyrotechnika "műsorhoz" vett, és pl. szilveszterre látványos parádét csinált szabad téren.
2009. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
61%
Szerintem korhoz van kötve, vagyis úgy gondolom, hogy ha a vásárolt üzemanyagot nem közvetlen a járműbe tankolod, akkor elvileg kérhetik /vagy talán gyakorlatilag is/ a fényképes személyazonosító igazolványt, vagy egy gépjárművezetői igazolványt.Az alkoholhoz, vagy a cigarettához hasonlóan valószínű, hogy az üzemanyag vásárlása is labilis veszélynek kitett terméknek minősül, vagyis korhoz kötött.
2009. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább 14 legyél a smkp miatt, Benzin meg csak megfelelő edényzetbe tölthető!
2009. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek neked benzin?
2009. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!