Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó összkerékmeghajtású...

Olcsó összkerékmeghajtású jármű van?

Figyelt kérdés

Nem csak a vételár szempontjából, hanem fenntartás (szerviz, fogyasztás, stb).


Nézegettem a Honda Civic Shuttle-t, igen bejövős, érdekelne még.


Nyilván a Subaru Imprezat is felhozhatnám, hogy az is mennyire tetszik, de az már nem tartozik az olcsó kategóriába a fogyasztása miatt.


2011. szept. 9. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Subaru Justy 4x4!Nagyon kemény kis autó!Nekem volt,nem is egy.Van benne szériában önzáró difi.Mindegy hogy sár vagy térdig érő hó,nyomtam neki és ment.A fogyasztása nem volt sok,de ha valami széthullott benne fejfájást okozott hogy honnét szerezzek alkatrészt!Ha esetleg erre szánnád magad próbálj 87 utáni évjáratút keresni,az már kicsit izmosabb és több van belőle mint az előbbi típusokból.A youtube-n rengeteg videó van a kiskocsiról hogy miket művelnek vele és mi mindent kibír.Nem rossz kiskocsi,én szerettem.
2011. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
UAZ
2011. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

?

van kis motorral subaru impreza!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


de ha tényleg rallyautót akarsz: LANCIA DELTA HF INTEGRALE, vagy MITSUBISHI EVO


[link]


[link]


[link]


[link]


a világ legjobb rallyautói!

2011. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
[link] - 300-ból van egy jó alapod, 120-ért megcsinállják és vissza is helyezik a forgalomba. Ha akarod még ennyiért megpöckölgetheted a motorját 150-160 LE körülire és akkor megy is mint a veszedelem.
2011. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!