Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó összkerékmeghajtású...

Olcsó összkerékmeghajtású jármű van?

Figyelt kérdés

Nem csak a vételár szempontjából, hanem fenntartás (szerviz, fogyasztás, stb).


Nézegettem a Honda Civic Shuttle-t, igen bejövős, érdekelne még.


Nyilván a Subaru Imprezat is felhozhatnám, hogy az is mennyire tetszik, de az már nem tartozik az olcsó kategóriába a fogyasztása miatt.


2011. szept. 9. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignis 4x4,Fiat Panda 4x4
2011. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
seat leon
2011. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

van olcsó subaru 4 kerék meghajtással

:D


[link]

2011. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aro4x4 :)

Ifa 4x4

Lada Níva(nívea) 4x4

2011. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ha már összkerékhajtású autót keresel akkor olyasmi kéne ami el is boldogul valamelyest terepen, nem? A Civic elég korlátozottan alkalmas erre, bár egy-egy meredekebb hegyoldalon felmenne talán ezek is télen, de nagy hóban már ezekre is ugyanúgy ajánlott a hólánc mint a többi autóra, szóval először is gondoldd át hogy mire használnád és tényleg kell-e neked az összkerék. Hidd el, csodát nem lehet azzal sem művelni, meg különben is, az esetek többségében a vezetői készségen múlik a dolog.
2011. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem a hegyre felmenéshez kell. Valószínű túl sok rallyt nézek, megszállottja lettem az összkeréknek.


Kicsit lazább talajon való élvezkedés a cél :)

2011. szept. 9. 22:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Audi quattro
2011. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túl kevés rallyt nézel .) RTE mezőny is tele van Civic-ekkel. Egy sem összkerekes közülük, nézdd meg nyugodtan. Nincs szükség összkerékre egy jó autózáshoz, sőt, az gyakran rengeteg energiát pocsékol el a motorból - egy autó első vagy hátsókerékhajtással sokkal erősebb mint ugyanazzal a motorral, de összkerekes hajtáslánccal.
2011. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok energiát vesz el, nekem nem az a lényeg, hogy 200 lóból 197 a földön legyen.

Elsőkerék számomra az utcára való kis biztonság

a hátsó régen mániám volt, nagyon szépen lehet vele haladni

viszont az összkerekes meg úgy tud fordulni, ahogy egyik másik sem, azt nem pótolja a ménes csak hátul

ez nem egy nagy szám, de hirtelen nem találtam jobbat:

http://www.youtube.com/watch?v=JJAodqzCIYI&feature=related

2011. szept. 9. 23:12
 10/14 A kérdező kommentje:
2011. szept. 9. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!