Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülyeség lenne ha vennék egy...

Hülyeség lenne ha vennék egy Subaru Imprezát?

Figyelt kérdés

Van egy eladó 2.5 millióért.

2002 es évjárat.

Nem is érdekel,hogy milyen állapotban van.

Azt írja,hogy normál állapotú.

Érdemes hitelbe menni,hogy megszerezzem életem szerelmét ?

<3<3<3<3<3<3<3


2011. aug. 30. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:

A hitel manapság öngyilkosság.

Megemlítve azt is hogy a hitel nem azonos az autóval,1-2 év múlva a kamatok és egyebek miatt akár a duplája is lehet míg a kocsi értéke jócskán avul.

A nagy szerelmekről ábrándozni a legjobb amúgyis.

De ez pl. "P" rendszámmal együtt sincs a harmada....

[link]

:p))

2011. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt Magyaországba helyezni mennyi pénz ?
2011. aug. 30. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha egy kicsit több információt tudnánk... Az Imprezán belül melyik típusváltozat? Ha ugyanis valamelyik kihegyezett "raliváltozat" lenne a kiszemelt alany, akkor a vételáron felül akár 1 millió forintot is célszerű eltenni a műszaki állapot felmérésére (igen, muszáj hozzáértővel elvégeztetni, mert nehezen javítható és drága autók ezek), a vásárlás utáni kötelező szervizre, illetve a jókora fenntartási költségekre. A teljesítmény ugyanis jókora, fokba fog kerülni az adó és a biztosítás. A fogyasztást nehéz lesz elfogadható keretek közé szorítani, nem mindegy, milyen olajat töltesz bele olajcserénél (és mondjuk ne is álmodj 15-20.000 km-es csereperiódusról, ha rendesen hajtod), a gumikat sem lehet a sarki bontóból összekukázni egy rommá tört Swift alól...

De ha valami olcsóbb, egyszerűbb változatról van szó, akkor sem érdemes hitelt felvenni rá. Látod, mi zajlik a hitelpiacon: boldog-boldogtalan ész nélkül vett fel kölcsönt, aztán most nem tudják visszafizetni. A hobbiautó abszolút luxuscikk, nem éri meg hitelt felvenni rá, mert sosem termeli vissza az árát (sokszor az egyszerű személyautó sem). Vagyis ha nincs meg a vételár és az üzemeltetéshez szükséges összeg készpénzben, akkor nem érdemes hobbicélú vásárlásba belevágni. Haszonjármű esetén más lenne a helyzet, az lehet, hogy visszahozza az árát.

2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mmint okmányilag
2011. aug. 30. 23:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak hát jobb kormányos... sok mindenkinek b@ssza a fejét az ilyen
2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint aki linkelte
2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hitelt ne vegyél fel.

Én fizettem 2 évig a kocsit emelt törlesztővel.

kb 2 és félszer fizettem ki az autót tokkal vonóval ezidő alatt.

plusz a karbantartás stb.

Idén nem bírtam fizetni és visszaadtam a baknak.

Autóm nincs munkám nincs még 1 milióval én tartozok a banknak.

Szóval összességében 800-e volt a furgon kifizettem 2x és elvitték a kocsim/munkaeszközöm és még 1 millával lógok.. Na Megéri hitelt felvenni versenyautóra?? Ha elszállsz a az első kanyarba akkor is ki kell fizetned. inkább vegyél valami kézpénzes autót. Még ha ocskavas is de az a tied marad. Ha mindegy milyen állapotú akkor meg olcsóbb kocsit is tudsz venni. majd építesz olyat belőle ,hogy a subaru imprezdát kineveted. Gondolom ugyis feszíteni akarsz a kocsival. Már csak hogy subaru. mert azzal 3 dolgot lehet 1 versenyezni. 2 illegáliskodni. feszíteni. :)

2011. aug. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki linkelte,tudja,h nem véletlenül adják gombokért a jobbos volánt,az itthoni közlekedésre alkalmatlan - hacsak nem terepjáró vagy hobbiból tartott sportkocsi.

Előbbiből kilátni előzés előtt, utóbbit meg úgyis forgalommentes hegyi szerpentinen az igazi tesztelgetni.

Nem véletlenül javasoltam a próbarendszámot ami kb. 220 évente mivel a linkeltet forgalomba helyezni közel egy milla volna.

Szóval ha nem szalmaláng hanem tényleg szerelem akkor uccu neki igyekezz odaérni 6 kilóval mert az alkalmi ár másnak is az és mindjárt itt a tél!

:O

2011. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FUTIKA13 ***** válasza:
ha nem okoz gondot a törlesztő részlet,akkor vágj bele,meg értelek,igazi élmény autó.Azért nézd meg nincs e széthajtva
2011. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenkéééééééééééééém >.<

megvetted? *___________*

2012. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!