Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le a suzuki menet...

Miért áll le a suzuki menet közben? és vagy nem indul ujra vagy nehezen?

Figyelt kérdés
üzemanyagszűrő nem rég volt cserélve de ugyanezt produkálta akkor is.
2011. aug. 30. 13:44
1 2
 11/14 anonim válasza:
megoldódott már a probléma? én is ilyennel küzdök
2011. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen megoldodott.inditásgátlóval volt vmi baj.ki lett kötve.(állitolag amikor kiold a gátló akkor tud csak az injector üzemanyagot fecskendezni,és nem mindig oldott ki...)
2011. nov. 18. 16:53
 13/14 anonim válasza:

Egészen pontosan beemelem a szöveget amit erről írtam, és kérdésem hogy a tied is így viselkedett?

"

Van egy 2003-as Suzuki Ignisem, menet közben többször előfordul, hogy leáll a motor (töltés megmarad, áram van) .Amikor a kocsi megáll teljesen akkor ki is gyullad minden lámpa, míg gurul az autó addig nem. Ha indítok szinte egyből újra is indul, sőt menet közben is az álló motorú guruló autót a gyújtáskapcsolóval be tudom indítani. -gyújtáskapcsoló cserélve, benzinszivattyú elvileg jó! hibát nem tudtak kiolvasni a szerelők (3 szerelőt járt meg, nem tudják mi baja) van valami tippetek? /változóan jelentkezik teli és fogyó tanknál is, meleg és hideg motornál is, 2. - 5. sebességig bárhol, egyszer 20 km alatt 2x, másszor meg 200 km-ig semmi probléma!/-"

2011. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
elromlott a központi injektor
2019. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!