Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet kiszívni a...

Hogyan lehet kiszívni a benzint egy régebbi fajta suzuki swiftből?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lopni szerenék benzint, hanem eladom az autómat néhány nap múlva és nem akarom úgy vinni a kereskedésbe hogy tele van benzinnel
2009. ápr. 18. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ledugsz egy vékony csövet (ami a felső lemez mellett lefér) a tankba, megszívod és amikor érzed, hogy már jön az anyag akkor beledugod egy marmonkannába a cső végét és szép lassam átcsorog, csak arra figyelj, hogy a cső kinti vége mindíg lentebb legyen mint az üzemanyag szint a tankban. Máskülönben levegőt kap és szívhatod újra.
2009. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csiber válasza:
Ha van búvárszivattyud, hasznos tud lenni ilyenkor :D
2009. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Swiftnél esélytelen vagy arra hogy gúmicsővel leszivd a benzint.Én a következő képpen szoktam:

1 Kicsit meglazitod a tanksapkát,hogy szivjon egy kis levegőt,majd a szuszogás után visszazárod

2 Leveszed az injektorba menő benzincsővet,beledugod a kannába,ehez kellhet egy hosszabb cső.

3 kiveszed a hátsóülést

4 A hátsó ülés alatt van a tank. Az ülés alatt megy a benzinszivattyúhoz a vezeték. A csatlakozot szét kell húzni.A csatlakozó két szélső érintkezőjét meg kell kinálni 12 volttal. Ha hallod a zúgást, de nem jön az a benya akkor cseréld meg a polusokat.

5 Ha kész rakd össze a kocsit.


Sokat keresgéltem egyszerűbb megoldást , de nem találtam.

2011. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!