Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől fogyaszt a Fiat Bravám...

Mitől fogyaszt a Fiat Bravám 9-10 litereket?

Figyelt kérdés
Van egy Fiat Brava-ám 96-os 1.6 16v-es új hengerfej van benne, új gyertyák-gyújtás elosztó, olajat nem eszi, nem füstöl az auto, de a fogyasztását egy kicsit sokalom, pedig soha nem huzatom és 60-70 nél nem megyek vele többet....viszont azt észre vettem hogy ahogy egy kicsit oda lépek neki elkezd gyorsulni majd 1 másodperc mulva mulha hirtelen veszíteni vagy 15-20 lóerőt az erejéből az auto....na ezek miért vannak? Köszönöm..
2011. aug. 4. 17:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és a szűrők is leletek cserélve ( benzin, olaj, levegő )
2011. aug. 4. 17:34
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a kocsidat, egy rakás xar!
2011. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Computer hülyült meg benne vagy rossz a lambda szonda
2011. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:D ... ha nem mész vele 70-nél többet akkor nem is használod ki az autót! néha küld meg azt az autót mert leragadnak a dugók :D jobban mondva ellustul és lomha lesz! Most akkor szépen kezd el taposni a gázt ,néha huzasd ki váltásonként ,jó nem csutkára de azért legyen fordulata neki ! ha egy autó ellustul az már baj nekem ez volt a citroennel ,az előző tulaj tötyögött vele aztán hozzám került és nem volt semmi baja csak lomha volt meg fogyasztott. na akkor apám tanácsára elkezdtem kormolni a pedált... úgy helyre jött mint a sicc és még a tartalék is előjött belőle :P milyen érdekes
2011. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ráadásul csodálkoznak hogy sokat fogyaszt mikor tötyögnek vele az emberek mert minél nagyobb sebességben minél lassaban mész annál többet fog enni az autó hogy el tudjon vinni a-ból b-be mész 4-be 40-el az sem nagyon jó főleg ha 5-ben mész 60-at
2011. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
...Nem rossz gondoltam én is erre :)
2011. aug. 4. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozz inkább a taposós módszerrel :) fateromnak van egy ladája mikor megvette el volt lustulva nem akart menni meg visszapakolta 3-ba és sz@rt menni az autó.megunta és azt mondta na majd most megkezelem. jó hónapig taposta neki előzéskor visszakapcsolt 3-ba padlógáz nyélen , indulásnál néha 2,3-ba kihúzatta . ezt nem is tudom meddig csinálta de utána érezhetően jobb volt az autó :) azóta nincs is gond vele megy mint a mesében
2011. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező:

A fiat motorvezérlők tulajdonsága, hogy hozzáidomítja a befecskendezést a vezetési stílusodhoz. Szerencsétlen autóval, ha tötyörögsz, többet fog fogyasztani. Egyébként a [link] oldalon, ha regisztrálsz, érdemes szétnézned a fórumban. Én a helyedben két dologból az egyiket csinálnám. Az egyik az ECU reset (áramtalanítani az autót, legalább 1 órára, ezt legkönyebben az akkusaru levételéel lehet megtenni), vagy kimennék vele az autópályára, és negyedikben 120-130-al megküldeném egy 30 km-en keresztül.

2011. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

még valami:

nekem az 1.4-es eszik városban, városon kívül kilencet etanolból. te tiszta benzinnel, olyan 8 körülre tudod levinni a fogyasztását, ha finom gázadással, de jobban kipörgeted.

2011. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm a választ
2011. aug. 5. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!