Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 1.9D vagy Volvo S60...

Mazda 6 1.9D vagy Volvo S60 2. 0D?

Figyelt kérdés
Alkatrészárak, fogyasztás, megbízhatóság, biztonság érdekelne. Mivel van egy kisbaba is ezért fontos lenne a nagy hely is, csomagtartóba férjen el a babakocsi+ más is.
2011. aug. 4. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én S60-ast vennék.
2011. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakorlati szempontok a dominánsak, akkor én Mazdát vennék. Ha a kényelem, design, egyebek is számítanak akkor Volvót.
2011. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én amúgy a Volvo-t venném, de amit írsz az alapján csakis a Mazda. Gyerekmellet nem fog telni a Volvo szervizelésére.

A Mazda is nagyon biztonságos autó, használtan meg lehet hogy még biztonságosabb is.

2011. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a szempontjaid alapján a mazda. a volvot szervizelni nem olcsó.
2011. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Mazdával jobban jársz. Föleg mert láncos motor van benne és nem vezérmüszijjas, olcsobb és megbizhatóbb is mint a Volvo
2011. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Volvo. Annyira nem horror a szervizelése, de nem a Swifthez kell viszonyítani.
2011. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!