Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e jövője a belsőégésű...

Van-e jövője a belsőégésű motornak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy 10-20 év múlva lesz-e belső égésű motor gyártás(nem feltétlenül benzin meg dízel, hanem más üzemanyag pl. hidrogén (nem üzemanyagcellára gondolok)), vagy az elektromotor átveszi a helyét?
2011. júl. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
van bizony, a hidrogént el lehet égetni belső égésű motorban
2011. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem marad fenn mert hamarosan elfogy az üzemanyag számukra ez a véget jeleti. Azon kivül túlságosan környezetszennyező is, az egyéb alternativ megoldásokhoz képest. Szerintem nincs jövője. Csak azt nem tudom mi lesz a sok milliárd benzines autóval ami ma még forgalomban van és vigan szaladgál. Jó lenne ha elérhető árkategóriába tennék ezeket az ujdonságokat, még mielőtt bekövetkezne az üzemanyagválság.
2011. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is a hidrogén üzemű belsőégésű motorokat tartom jó megoldásnak, igaz, az üzemanyagcella lehet, hogy jobb és afelé is megy a technika.Én nagyon sajnálnám ha a motoroknak nem lenne hangja, csak zümmögnének.Autónál még el tudnám viselni.
2011. júl. 29. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
azért van az etanol hogy legyen másik is.ugy hogy amig tudnak üzemanyagot csinálni valamiből addíg van jövője a belső égésű motoroknak és miért ne csinálnak? hajtja az embereket a bizonyítási vágy ,ezért megy tönkre minden
2011. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg lesz mit elégetni a belsőégésű motorban, addig az autógyárak hülyék lennének lecserélni a gyártósorukat másra. Inkább alakítanak kicsit az eredeti koncepción, hogy etanollal, gázzal, vagy akármivel elmehessen.
2011. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!