Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiteles autót venni? (Link...

Hiteles autót venni? (Link lejjebb)?

Figyelt kérdés

[link]


ebbe mennyire lenne érdemes beleugrani??


meg lenne rá a többi 300ezrem hogy kifizessem a megmaradt hitelét de nem tudom mi bajom származhatna-e belőle ha így veszem meg?!


2011. júl. 29. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem buli. Ezekből az 5ösökből annyi van mint a bűn, jobb állapotban is. Arról nem is beszélve hogy nem eredeti kipufogó csonk van rajta, biztos vmi májergyerek padlózta.
2011. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megéri! BMW az mindig megéri!!!!!NÉGY!!!!

az a helyzet, hogy a hitelelmaradás, nem azt jelenti, hogy annyi van még hátra a hitelből, hanem, hogy annyival maradt el a kedves tulaj a fizetéssel. előfordul, hogy még 3 év hitel van az autón. Most gondolhatod, ha a hitelt nem tudta fizetni, mennyit költött az autójára?! Kötelező szervíz, alkatrészek, munkadíj... Ez mind meg lett spórolva. Sportdob?! Gondolom kapta az ívet az autó a faluban. Padlógáz+kézifék.

2011. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki a hitelét nem tudja fizetni, az a kocsira se költött... Meg ne vedd!!!
2011. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Se E30 se E36 inkább E39??? :p))

Szóval felejtsd el.

Kifizetnél 2 év alatt 1.8-at egy 8-9 kilós autóra ami két év múlva már 5csak 5-600-at ér?!

Naneeee....

Az ne Te lennél!

Bevállalós fiatal srác inkább ilyesmiben gondolkodjon :

[link]

[link]

Sok sikert!

2011. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is láttad remélem: Havi részlet: 55.000 Ft

Futamidő: 25 hónap Tehát kifizetsz 300ezer tartozást majd fizeted 25hónapig az 55ezret, ami már összesen 1675000 Ft! töb mint másfél millió egy elhanyagolt , öreg BMW- ért, ez az év vicce.

2011. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
elég lelakott a belseje is,a kormány tiszta rongy,kopott karcos minden műanyag nekem volt egy 100 cc audim 250 000km volt benne de sokkal különb volt,pedig cuccoltam vele rendesen.ez 14 éves kocsi több mint 1,6mill ft ,meg ne vedd sztem.
2011. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Áá nem éri meg!
2011. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! :) Ez tényleg így nem éri meg.


(mentek a pozitív értékelések) :)

2011. júl. 29. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!