Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonos túrára mit vigyek?

Simsonos túrára mit vigyek?

Figyelt kérdés

mit vigyek egy simsonos túrára k 160km lesz

mitg vigyek magammal pénzen kívül?


2011. júl. 22. 15:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mondjuk egy Simsont.
2011. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy 1 plusz blokkot xd
2011. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2dik vagyok... defektjavító spray kötelező...
2011. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyertyakulcs, gyertya, lendkerék lehúzó, lendkerék ék 5db, trafó, kondi, megszakító, belső gumi vagy ragasztó, pumpa, izzók, láncszem, 2m elektromos vezeték, telefon, 5 liter tartalék benzin, gáz, kuplung bowden.


8,(2 X 10),12,(2 X 13),17,19, 24- es csillag villás és csőkulcsok.

0.5L 2t olaj, kalapács, vízpumpa fogó,4 db csavarhúzó. Elemlámpa!

2011. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző egy kicsit sok, de igaz.


Elég a következőket: Valami ami alkalmas defekt javítására

pumpa, 2db csillagvillás 10-es , 1db 8-as, 1db 12-es, kulcsok, gyertyakulcs, tartalék gyertya, kondi, hézagmérő, jó csavarhúzó ami passzol a csavarokba. Kombitált fogó, olaj a benzinbe(de 160km elvileg 1 telli tankkal is megy), egy fél méteres drót, szigetelő szalag, elsősegélycsomag, tartalék izzók, biztosítás, adásvételi, jogsi.


Pár nappal indulás előtt megnézni a bowdeneket ha kiszálasodtak cserélni, olajszintet a blokkba és kb. ennyi.

2011. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

tudtok jó történeteket ilyen túrákról ?

2011. júl. 22. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha sokan mentek,nehogy vigyél pumpát meg ilyen szArokat.


Valakinél biztos lesz:)

2011. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aki volt ilyen túrán és volt valami baj vagy nagyon vicces stori mondja már el szivesen elolvasom zöld kezecskét adok ami nagyon jó
2011. júl. 22. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam sok ilyen"túrán"...egyedül.

A legviccesebb az volt (bár én akkor nem nevettem),amikor valami paraszt elásott egy földúton egy szögekkel teli falécet...Belementem ahogy kell,szerencsére csak a hátsógumi rémült meg,a tankon ülve tette meg a hazautat (kb30 kilométert)..A 70-es tempó sem volt ritka így,ostorozott a hátulja,engem meg fényképeztek kocsiból...XDDDD

2011. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer elkezdtük körbejárni a környéket földúton. Schwalbéval. A földutat egy helyen átmosta a víz. Na ide gyönyörűen behuppant a motorom, és a két taposón állt az egész, meg a kipufogón. (azt sikerült visszarakni)

Máskor országúton (lejtőn, hátszélben) havernak lelazult a kipufogó hollander, lebillent a kipu eleje. Szerencséjére nem állt bele semmibe. (azután a forró leömlőt meg hollandert nagyszerű dolog visszaügyeskedni szerszámok nélkül. :-D )

Elállítódó alaplap, aminek hatására túlmelegedett a blokk annyira, hogy felizzott a gyertya, és nem lehetett leállítani a motort. :-D

2011. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!