Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki égett a helyzetjelzőm és...

Ki égett a helyzetjelzőm és nem tudom hol vegyek bele égŐt?

Figyelt kérdés

ebben ilyen fura led égő van T alakja van, gyárilag ez világítja meg a karikát (angel eyes lámpa)itt a kép az égőről.

[link]


[link]


lehet egyáltalán venni ilyen égőt és ha lehet hol na meg persze mennyiért?

köszönöm


2011. júl. 21. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárdi, Unix? Próbáltad?
2011. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen de csak furán néztek rám :)
2011. júl. 21. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy tuning céget ahol ezeket az angel eyes lámpákat forgalmazzák vagy gyártják!


Ők lehet tudnak segíteni! (mondjuk ezen már én is gondolkoztam hogy ha Angel-Eyes lámpákat teszek az autóba és kiég a led akkor lehet-e kapni hozzá,vagy egy új Angel-Eyes lámpával kell meglepnem magam?!)!


Lehet hogy a neon-os kivitel (Pl.: az E30-hoz kapható Angel-Eyes lámpa) könnyeben lehet szerezni hozzá alkatrészt(ott eleve csak a neon karikát kell megvenni)!


Sok Sikert! ;)

2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem ez két db 5mm-es fehér fényű LED dióda, egy ellenállással, és egy diódával. Bármelyik hiradstechnikai boltban tudsz venni hozzá alkatrészeket, fillérekből. Helyre kell forrasztani az alkatrészeket, és ennyi. A kérdés, már csak az, hogy mi nemt tönkre mellette, mert a gyári LED-ek élettartama általában meghaladja az autó élettartamát. Lehet, hogy az előtét-ellenállás adta meg magát, és attól égtek el a LEDek.
2011. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!