Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mi baja lehet autómnak...

Vajon mi baja lehet autómnak ha egyesben, nem járó motornál nem fogja meg az autót?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van ez, mióta bele kellett mennem nagyobb vizekbe az esőzések miatt, közben olyan tapasztaltam, hogy néha mintha sípolt volna, és vissza fogta hirtelen lökésekbe az egész autót. Különben Fiat Bravo 1.4 12v az autóm.
2011. júl. 21. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kézifék nem megoldás, attól még nem tűnik el a probléma.
2011. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jó magas lehetett a gázló, ha befolyt a víz a "stroboszkoplámpás" résznél.Kiszárad az,nem olaj.
2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 13:59


- köszönöm a pontos leírásodat a kedves válaszolóknak, köszi, hogy írtál ezért jár a zöld kéz :-)


Na igen, nem mentem nagy gázzal, csak mentem Cegléd belterületén kb 20-30 között, mert többel nem mehetett az autó, illetve nem tudott menni! mert visszafogta, azt hittem meghal alattam a gép...aztán mikor aznap leraktam az autót a vasútállomáson, állt kb 8-9 órát, elősször nem is akart váltani...elindítottam az autót, de nem rakta be se egyesbe, sehova sem. Utána pedig kivettem kulcsot, beraktam egyesbe, azóta ment...de ma délelőtt le raktam újra az autót, mikor észrevettem, hogy nem fogja meg az autót mikor egyesbe rakom :-@ :-S

2011. júl. 21. 16:42
 14/18 A kérdező kommentje:
És a következő kérdésem az lenne, elvigyem esetleg autószerelőhöz, vagy valaki értelmes emberhez aki nem azt látja esetleg bennem, hogy lehúzzon? Nem tudom mekkora a baj, de viszont zavar, mert ez nem normális, elvileg működnie kellene...
2011. júl. 21. 16:48
 15/18 anonim ***** válasza:

Légyszíves érthető módon írd le hogy mi a gondod, mert hadoválsz itt össze vissza, de ebből nem értjük meg.


"

Na igen, nem mentem nagy gázzal, csak mentem Cegléd belterületén kb 20-30 között, mert többel nem mehetett az autó, illetve nem tudott menni! mert visszafogta, azt

"


Ki fogta vissza, miből gondolod? hányas fokozatban voltál, stb...



"hittem meghal alattam a gép...aztán mikor aznap leraktam az autót a vasútállomáson, állt kb 8-9 órát, elősször nem is akart váltani..."


Ki nem akart váltani? Automata váltós? kézi váltós? Nem akarta bevenni a sebességet? Be akartad tenni de darált? Vagy betetted de nem történt semmi?



"elindítottam az autót, de nem rakta be se egyesbe, sehova sem. Utána pedig kivettem kulcsot, beraktam egyesbe,"


Tehát álló motornál? Akkor megfogta álló helyzetben?



" azóta ment...de ma délelőtt le raktam újra az autót, mikor észrevettem, hogy nem fogja meg az autót mikor egyesbe rakom :-@ :-S

"


És ha kettesbe rakod, vagy más fokozatba, mondjuk hátrameneti fokozatba?

2011. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
azért az elég necces dolognak tűnik, hogy víz kerüljön a kuplunghoz, vagy a váltóba, vagy egyáltalán ott bárhova, eléggé elzárt dolog. de ha csak az egyest nem veszi be, akkor az váltó gond, esetleg olajcsere jót tehet neki első körben
2011. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdezz körbe az ismerőseid hátha ajánl valaki egy jó és megbízható maszek szerelőt. Az tuti nem húz le.


Bp-en tudok egyet www. muha.hu

2011. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A "magyarázos" vagyok.Jolinar-al tökéletesen egyetértek.
2011. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!