Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mi baja lehet autómnak...

Vajon mi baja lehet autómnak ha egyesben, nem járó motornál nem fogja meg az autót?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van ez, mióta bele kellett mennem nagyobb vizekbe az esőzések miatt, közben olyan tapasztaltam, hogy néha mintha sípolt volna, és vissza fogta hirtelen lökésekbe az egész autót. Különben Fiat Bravo 1.4 12v az autóm.
2011. júl. 21. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát ezt elolvastam 2x:még egyszer a kérdést, ha lehetne?

Eltűnt a direkt fokozat?

2011. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kb kupplungtárcsa (kosz belemosódott).
2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kuplung.
2011. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem s kérdést. De tippelek hogy a kuplung mert a bravo nagyon hajlamos erre. Kuplung csere.
2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok, én elsőre nem cserélném, hanem párszor megcsúsztatnám a kupplungot (magas fordulaton indulni, de nem haladni) :)

Kopik picit és esetleg rendbejön.

2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1-esben NEM JÁRÓ MOTORnál nem fogja meg az autót???


Minek kellene megfognia??? rá teszed a kezed és megfogod te!


Amúgy ne sebességbe hagyd hanem akkor kéziféket húzd be!

2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
kuplung csere, irány egy maszek szerelő.
2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na,vagy nekem nagyon érthető a kérdés,vagy a válaszolók közül egy sem vezet,nem hogy autószerelő....Tehát:megállítsa az autót,motort.Egyes fokozatba teszi.Az autó mondjuk egy enyhe,nagyon enyhe lejtőn áll.Itt,ha üresben volna,szép lassan elkezdene gurulni.De egyes fokozatban az autó nem gurul(most felejtsük el a kéziféket).Gondolom a Kedves Kérdezőnél ez a gond,hiába teszi 1-be,olyan mintha az autót üresben hagyta volna,gurul szép lassan.S ez mind ÁLLÓ motorral,felengedett kuplungal :)Na,most jöhetnek a megoldások,mert én azt sajnos nem tudom,csak a kérdést értettem meg.Legalábbis azt hiszem,hogy erre célzott a Kérdező...
2011. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59


Azt aaaa. Köszönjük Emese)))

2011. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valahogy én is éreztem hogy ez a kérdése! Ezért is írtam hogy KÉZIFÉK a megoldás kulcsa! Többet én sem tudok rá mondani!
2011. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!