Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ötletet kérnék, hogyan tudnám...

Ötletet kérnék, hogyan tudnám biztonságosan, gyűrődésmentesen a plexire rátenni a sötétítőfóliát?

Figyelt kérdés
Vettem sötétítőfóliát a zárt bukósisakom plexijére, de az a gondom vele, hogy a sisakom kicsit régebbi kiadású, így a plexije x-y irányban is domború, így ha ráteszem a fóliát, felül, meg oldalt is gyűrődik.
2011. júl. 19. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
elviszed egy akármilyen autóüveg fóliázó műhelybe, ahol olcsóért professzionálisan felrakják úgy, hogy nem fog leválni, felhólyagosodni idővel.
2011. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HA jól értem, sima ablakfólia. Az gyűrűdésmentesen szinte esélytelen. Több darabból tudnád esetleg, de akkor látszik az illesztés. Még megpróbálhatod, h hajszárítóval melegíted, h jobban felvegye az alakot, de kevés az esély rá. Jah plexit mosószeres vízzel nedvesítsd meg majd fóliáról védőréteget le, azt is nedvesítsd, és úgy tedd fel így mozoghat még rajta, lehet igazgatni.
2011. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen igen, ablakmosószerrel próbálkoztam, igazítottam jobbra balra, de a gyűrődések megmaradtak :) én is gondoltam hajszárítós megoldásra, csak félek, hogy annyira megolvad, hogy a végén a plexiről se fog lejönni soha többé a fólia :)
2011. júl. 19. 13:14
 4/9 A kérdező kommentje:
esetleg ha valami linket (vagy youtube-os videót) betudnátok ide másolni,ahol pontról pontra képekkel mutatja, hogyan lehetne rátenni egy ilyen domború plexire a fóliát, esetleg úgy talán rávenném magam a hajszárítós megoldásra :))
2011. júl. 19. 13:18
 5/9 A kérdező kommentje:
de amúgy lehet, hogy marad az első válaszolónak az ötlete, elviszem egy fóliázással is foglalkozó üzletbe, hátha ott megcsinálják nekem olcsón
2011. júl. 19. 13:19
 6/9 A kérdező kommentje:
de azért várok még ötleteket ;D
2011. júl. 19. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nem megfelelő fóliát teszel rá olyan balesetet fogsz csinálni, hogy egy életre megemlegeted...


nem kéne vele házilag próbálkozni

2011. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze, igazad van,de ez speciális sötétítőfólia (nem volt olcsó), aminek az egyik oldalán nem tudsz belátni, a másik oldalán meg problémamentesen kiláthatsz, én se vagyok hülye, hogy csak a kinézet miatt teszek rá olyan fóliát,amitől még én se látok ki :)
2011. júl. 19. 14:56
 9/9 A kérdező kommentje:
pontosítok, be lehet annál is látni, de a feketés színe miatt nehezebben
2011. júl. 19. 14:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!