Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G-röl mi a vélemény...

Opel Astra G-röl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megbizhatoságra,üzembiztoságra gondolok! meg persze milyen hibák szoktak elöfordulni?
2009. márc. 29. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2,0 Astra G Caravanom volt,

diesel,

1998-tól 2004-ig, 100 000 km-t futott, megbízható, jó fogyasztású, néha idegesítő szervízbe küldő lámpák gyulladtak ki, de aztán kicserélték az egyik kábelt az ülés alatt, és meggyógyult, erre gyári visszahívás is volt.

Ma is megelégedéssel használja az új tulaja, és

nem adná el semmi pénzé, fogyasztása 6 liter alatt avn százon, kormány szervót javították, már 250 000 km-t futott.

2009. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lásd még a Totálcar az indexen, márkák, tipus/évj. szerint, az egykori tulajok véleményénél.
2009. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát szerintem jóó...kéne nekem legalábbis 1! Most Astra F-m van és hát jó lenne egy G...:-)

Szerintem az F-el ellentétben nem rohad úgy a kasztnija (már ahogy látom), de a motorjáról hallottam negatívumot is ismerőstől aki már évek óta jár G-vel és asszem a szelepekkel kapcsolatban emlegetett vmi típushibát, de nem tudom már pontyosan hogy mit.

Viszont újat nem vennék mert mivel 98-tól gyártják hát eléggé konzervatív, és "klsszikus" a megjelenése tehát nem találsz rajta új formai megoldásokat sem a külsején, de a belsején aztán főként nem. Szóval 60 fölött tökéletes választás egy 3 millás példány, de ha fiatalabb vagy, szerintem vegyél egy frissebb modellt. Használtan viszont 1 mill és 1.5 mill között már megkapod, (az ócsóbbat...) és szerintem jó választás!

Sok szerencsét a keresgéléshez!

Üdv!

2009. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami ma gyártanak, az már POlSKI!!!

Az enyém, még Astra G volt, a Classic II az már gyengébb minőség!

Fontos az hogy az alvázszámból/betű megállapítható hol készült, ha jól tudom a W a NÉMET!

Gyenge az 1,2-es benzines!

Sok változat van, mert 5 féle motorral és 3 féle kasztnival készült.

A 2,0-ás benzines sokat eszik!!!

2009. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 2002-es évjáratot vettem 1.6 16V

F astrám volt nekem is elötte szerettem nagyon de már öreg volt.

2009. márc. 29. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1.2-es benzines astrám van.Valóban nem lehet vele nagyon versenyezni,de nem is ezért vettem 1.2-t.Viszont megfelelő szervíz mellett kifogásolhatatlan az 1.2-es is.Aki nem vagánykodni akar annak jó.5 éve van meg,de soha sehol nem hagyott ott,és nem volt komoly műszaki gondja,pedig a 10-dik évében van.5-6 litert eszik,és szerintem a G astra már magában is egy jó kiállású autó,függetlenül attól,mekkora a motorja.
2009. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Használtan venni G-t csak úgy éri meg ha minél több extrát belevarázsoltak már. A 2004től kijött Astra G Classic 2 megnevezést kapott, ez egy butítottt változat. Ezek szinte kivétel nélkül a lengyelországi gyárban készültek mármint az európai piacra szánt modellek. Ebbe nem biztos az utólagos tempomat, fedélzeti számítógép beszerelése. Itt én nem éreztem de a motorháztetőről és a tűzfalról kihagyták a zajcsillapító filcanyagot.


Opel Astra G 1.2 1.4 1.6 1.8 2.0 benzinessel és 1.7 1.9 dízellel készült.

Az 1.2 elvisz A-ból B-be de egy 1.4 vagy 1.6 az kell bele legalább. Én a fogyasztásról nem nyilatkozom mert ez sok mindentől függ.


ha bármi kérdés még van szívesen segítek: ha4nz@freemail.hu

2009. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Enyém az elegance felszereltségü tehát van benne minden kivéve mondjuk a tempomat. fogyasztása meg most lett megmérve meg a computer szerint is 7.6-ra jött ki az szerintem nem rossz 1.6-os motortol városba!
2009. ápr. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!