Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autó költsége éves szinten...

Egy autó költsége éves szinten kb mennyi? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy kisautót szeretnék, egy VW Polóra gondoltam, olyan 10 év körüli, amit meg tudnék venni. Többnyire városon belül használnám. Az érdekelne, hogy a benzinen felül mennyi egy ilyen autó költsége. Azt sem igazán tudom, hogy milyen adókat/biztosítást stb kell fizetni. Valaki el tudná ezeket mondani? Csak hogy tudjam, hogy egyáltalán fent tudom-e tartani a kocsit.
2011. júl. 5. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem egyedül csináltam, viszont aki velem volt az kb. annyit értett hozzá mint én (szomszéd). Szenvedtünk rendesen, telefonálgattam a fórumról megismert Fordos szakinak 10 percenként, de megoldottuk másnapra. Egyébként visszatérve az eredeti témára a VW Poloról nem hallani túl sok jót...
2011. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon drága mulatság kb 30-40 ezer havonta nekem sajnos kinai az egész autó, egy csavar miatt is szervizbe hordom most sajnos kuplung,vezérlés-elektronika csere volt ami 80 ezer ft-omba került. Vagyis a teljes havi fizetésem ráment. Ha nem a szüleimmel élnék jó nagy bajban lennék. Pedig nekem kis egérkamion Matizom van, ami azt mondják olcsóbb a többinél. De erre is mennyit kell költeni, mindig tönkremegy benn valami pedig még csak 8 éves. A VW-k szerintem jók, bár a szervizelésük nem két fillér dehát egyik autóé sem az... Ha sok gondod vele és nem birod még mindig el tudod majd adni...
2011. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!