Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift mért indul...

Suzuki swift mért indul nehezen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1.0 Gl régi típusú swiftünk van. 21 éves lány vagyok, nekem kell "gondoskodni" róla.

Mostanában nehezen indul be, pörget rendesen de elég sokat kell várni mire beindul. Tehát a kulcsot elforgatom és kb 5 sec mire beindul.

Olyan gyanúm van, hogy kevés neki a benzin, mert múltkor is ez volt. De még 10 liter körül van a 40 literes tankban, nem lehet kevés?! Régebben is volt ilyen, de egy teletank megoldotta a problémát, de akkor is csak 30 liter ment bele.

Lehet ezzel összefüggésben? Vagy elkoszosodott valami? Mit tegyek?

köszi

21l


2011. jún. 30. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vidd el egy maszek szerelőhöz. kicseréli.
2011. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Üzemanyagszürőre tippelnék én is
2017. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na dettó ez a jelenség volt nekem is de olyan + 3 +4 fok alatt tól. De az akksi nem merült pörgeti gyorsan csak nehezen indul el. Üzemanyagszűrőt olvastam szinte az esetek 90% ban na ezért kicseréltem az üzemanyagszűrőt egy olajcsere mellett( eneos 10w40) gyertyákba kb 10-15 ezer km van. De a probléma ezutan is fennáll. Ugyan úgy alig indul be. Várom is a jó időt mert nem akarok egyszer ráfázni de ez nem normális mivel ismerősőm suzukija -10 fokban is pöccre indul. Ötletem sincs
2018. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Injektort kell cserélni
2019. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!