Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszik az emberek egy...

Miért veszik az emberek egy kalap alá a régi és az új Suzukit? A réginek ótvar volt a kasznija meg fapados volt oké, dehát csak nem árulnak akár 3-3,5 milláért vmi fost?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom,hogy az autó nélküliek herótoznak bármely márkát,mert nekik ilyen sincs.
2009. márc. 27. 02:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem normális dolog, hogy valaki úgy vesz autót, hogy azt nézi melyik hogy törik. Szerintem az átlagember nem rocsderbizni veszi,és ugyanúgy otthagyod a fogad egy Suzukiban, mint 1 BMW-ben, teljesen mindegy. Meg azért megkérdezném, hogy hány Suzukit láttatok lerobbanva az út szélén. Persze, nyilván jobb egy 15 milliós BMW, csak azért nem mindenkinek telik arra. Aki úgy ül autóba, hogy jééézusom, mi lesz ha most összeütközök valakivel, az inkább be se üljön, mert ilyen önbizalommal nem az útra való.
2009. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Suzuki vs BMW, azonos feltételek:

[link]


Suzuki vs Skoda (Felicia szerintem), hogy egy árkategória legyen:

[link]


Suzuki vs oszlop:

[link]

BMW vs oszlop:

[link]

Skoda vs oszlop:

[link]

Daewoo vs oszlop: (szvsz még ez is jobb mint a Suzuki... ilyen szempontból)

[link]


A Suzuki egyetlen előnye a megbízhatóság.

2009. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az első amit belinkeltél az teljesen hülyeség, mert mint már mondtam, nyilván egy 15 milliós autó nem olyan mint egy 3 milliós. A másodikkal az a baj, hogy ha a Suzuki kapja oldalról telibe a Skoda-t, az is ugyanígy megborul, szóval igazából ezt sem értem. A 3. linken meg már szét van vagdosva az egész autó, meg a 4.-kel nem összehasonlítható, lásd az 1. mondatomat. A többinél pedig nem biztos hogy egy Suzukiból semmi se maradt volna, honnan tudod. "Csak" a megbízhatóság? Hát szerintem meg ez a legfontosabb egy autónál, mert tényleg nem értem, de én nem úgy néznék autót, hogy hogyan törik. De amúgymeg aki teheti, az leszólja, mert neki többre is telik, ilyenek az emberek.De ha te neked lenne egy Suzukid, amit kemény munkával kapartál össze, nem hinném hogy így vélekednél a dologról. Szóval itt megint a nagyzolás jön elő, de akármilyen autód is van, akinek még jobb van, az meg leszólja a tiédet, tehát nem kell azt hinni hogy a Suzuki az aztán a legszarabb autó.
2009. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!