Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszik az emberek egy...

Miért veszik az emberek egy kalap alá a régi és az új Suzukit? A réginek ótvar volt a kasznija meg fapados volt oké, dehát csak nem árulnak akár 3-3,5 milláért vmi fost?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom,hogy az autó nélküliek herótoznak bármely márkát,mert nekik ilyen sincs.
2009. márc. 27. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Látod ez az 3-3,5 millió Ft-ért már nem Suzukit vennék. Sokkal jobb autót lehet venni ennyi pénzért. Nem beszélve a Suzuki drasztikus értékvesztéséről.

Van autónk.

2009. márc. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy csak de. Erősebb, de abszolút nem érzem magam biztonságban egy új Suzukiban. Sokkal kevésbé félek egy 15+ éves Volvoban, pedig ott nincs lufi, csak maga a vas.

Az tényleg egy más kérdés hogy 3 milláért inkább veszek mást.

2009. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én traumatológián dolgozom, szoktam látni azt aki egy volvoval borul és azt aki egy suzukival. a volvoval borult besétál a lábán, a suzukisnak ha szerencséje van akkor hozzánk tolják be fekve, nem pedig a proszektúrára. és ezt komolyan mondom. másrészről, biztonságos autót nem kapsz újonnan 3 millióért, azok ára 8-10 milliónál kezdődik. szerinted mi különbség lehet egy 3 és egy 10 milliós autó között? a minőség. sokan azért vesznek új suzukit, mert mért vegyenek egy régebbi használtat, mikor újat is tudnak venni.
2009. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
3-3,5 milláért én autót veszek!
2009. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Hát, én a 7éves Suzukit cseréltem újra, 2,7milla volt, nem 3,5. Utólag már azt mondom, hogy mást kellett volna venni. Kedvelem a kicsi kocsit, de ár-érték arányt megtapasztalva, nem ér annyit.
2009. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Melyik 3 milliós autó sokkal jobb, mint a Suzuki? Melyik autót kapod jobb motorral? Melyik autót kapsz nagyobb felszereltséggel? Ebben a kategóriában az egyik legbiztonságosabb autó is (töréstesztek alapján).


Egy Fábiás :)

2009. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
A férjem dolgozott kb. 6 éve a szuzukinál, ő mondta, hogy annyira vékony lemezből készültek az autók, hogy az már szinte papir... Aztán ha csavarozni kellett vmit, vigyázni kellett meddig csavarja, mert beszakadt az anyag. Nem tudom azóta mennyivel lehet jobb a minőség.
2009. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az új suzuki sem sokal jóbb szerkezetileg mint a régi.Nemrég egy autokereskedésben pont egy Suzuki vitara ls egy Mitsubishi Pajeró ált és a Suzuki 7-8 évvel fiatalabb is volt de mégis azonos volt az ár,vajon miért ? Megnéztem és a vitarának csak ugy lebegett húbogott a gyenge kasznija kézzel benyomtam simán (pedig terepjáró) a Pajeroéba meg majdnem beletört a karom.Nem suzukim van egy öreg Seatom énis lecserélném akkár egy Suzukira is mert újabb meg kevesebbet fogyaszt de 3 millio körül inkább vennék 3-4 éves autot azért már használtban nagyon jót lehet kapni BMW,Audi,Mercedes,Volo és inkább legyen pár éves kevés kilométerrel de legalább viszonylag tartja az árát és nemkell 40 ezer forintos olajcserére vinni a márkaszervizbe.
2009. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Láttam sok véleményt erre a kérdésre pro és kontra.Azt

nem tudom,ebben a kategóriában melyik márka ár-érték

arányos.

2009. márc. 27. 11:40
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyik sem főleg most a válság idején!
2009. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!