Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs dízeles motorkerék...

Miért nincs dízeles motorkerékpár?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor több választ nem is várok a kérdéshez, köszi! :D
2011. jún. 20. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg nehez gepek es nem celszeru mert nehez lenne az egesz jarmu.
2011. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy nincs: http://www.youtube.com/watch?v=Trlp6aNDN24 Pl ez is az..
2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak ám olyan motorok ahol nem nagyon figyelnek a súlyra pl. choppereknél ahol szerintem egy diesel motor simán beférne
2011. jún. 20. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak a chopperek - ha szabad ilyet mondani - a leginkább agyonmarketingelt kategória. Ott a mérnökök fejlesztőmunkáját teljes mértékben felülírja a marketing- és reklámosztály által kitalált maszlagok hosszú sora: szabadságérzés, igazi "amerikai" hang, dübörgés, keménység, férfiasság - nagyjából a szokásos sztereotípiák. Éppen ezért hagyták van az, hogy az "igazi" chopper szűk hengerszögű V2-es motorral készül, akkor is, ha lenne jobb motorkonstrukció is. Ebbe a Harley-majmolásba pedig nem fér bele a csettegő dízelmotor még akkor sem, ha egyébként praktikus lenne, hiszen a chopperek esetén sok a hosszú országúti túra, amiben a dízelek verhetetlenek.
2011. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van diesel motor a hadseregben az amcsiknál...


[link]


KLR alapokra épül


http://www.youtube.com/watch?v=uiEASYHCG0Q&feature=related



én csak ezt ismerem illetve még a Triumph Tiger talán... bár ez lehet csak másik blokkos...


http://www.youtube.com/watch?v=k7BqPBvVuyY

2011. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez az egyik probléma hogy vajon miért nincs?:-(

A másik probléma pedig az hogy ha lenne akkor azt miért nem lehet magyarországon forgalomba helyezni?:-(

Illetve a harmadik probléma pedig azzal van ha valaki motort akar cserélni a motorkerékpárjában és dieselt akar belerakni akkor miért nem engedélyezi a hatóság a forgalomba helyezését?:-(


Hát ezekre a kérdésekre szeretnék én választ kapni.

2014. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mer hála a magyar hatóságoknak no és persze a magyar jogszabályoknak diesel motorkerékpárt nem magyarországon hivatalosan nem helyezhetsz forgalomba.Azt hogy kivolt az h..je anno aki ezt a törvényt kitalálta ne kérdezd de hogy a műszaki dolgokhoz fingja nincs az biztos :-)

Magyarországon sanos itt tarunk tipusidegen dieselmotorcserét ill épitett dieseles motorkerékpár nem kaphat rendszámot :-) Ez vicc nem?

2014. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A k...rva nagy magyar demokrácia ....

Romániába meg Szloválkiába kell átvinni levizsgáztatni az ilyen járgányokat mert csak ott vizsgáztatják le.Magyarországon természetesen nem:-)

Mert a TÖRVÉNY TILTJA!!! :-D

2014. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!