Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Versenyenduroval (ktm) részt...

Versenyenduroval (ktm) részt lehet venni amatőr krosszversenyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A választ sajna nem tudom, de rengeteg olyan rallyt láttam már ahol kockaladától kezdve ford Focus wrc-n át minden volt.
2011. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem baj hogy a kérdés a motorokra és nem az autókra szólt?
2011. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:
A válasz pedig:igen.
2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10:36


Látom te se adtál neki túl sok használható információt.

Le is írtam, hogy sajna nem tudom a választ. És igen, tudom, hogy motorokról van szó.

2011. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10:14

az egy teljesen más kategória, ott az indul aki kitudja fizetni a nevezési díjat, egyébként a rallyba bekerülni nagyon nehéz, először szponzorok nélkül, saját autóval kell bizonyítani



nos, exc sorozatról van szó, ugye?

hát én lehetségesnek tartom a részvételt

bár lehet, hogy a versenyen hátrányba leszel rendesen, ha jól tudom önindító, világítás, km óra minden van rajta ami ugye plusz súly, ha kétütemű akkor meg még nagyobb lehet a hátrány


bár azt hiszem, hogy van külön versenyenduroknak való verseny is

2011. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze hogy van, csak érdeklődési szinten kérdeztem :) köszi
2011. jún. 22. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy nagyon régi példa: Monorierdőn krossz versenyt rendeztünk. Egy illető egy, szinte utcai CZ-vel indult. Mivel megfelelt a műszaki átvételen engedték idulni. Annyit kellett megoldania, hogy az irányjelzőket leszedni, lámpákat leragasztani.

Igaz végig kínlódta a pályát, de megcsinálta. Miután vége volt a versenynek szépen haza gurult a gépével. Piliscsévet már nem vállata be!


Szóval összegezve: ha a verseny kiírásnak, ezen belül a műszaki előírásoknak megfelel lehet vele indulni.

2011. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. jún. 23. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!