Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó ez az Audi? Tapasztalatok?

Jó ez az Audi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon megtetszettek az Audi 80-asok.És,mivel nem sokára túl akarok adni az autómon,valószínűleg ilyen lesz a következő.A népítéletre nem hallgatok,most nem fejteném ki,miért...Nem is alkatrészárakról akarok érdeklődni,hanem az autó sajátosságairól,a rá jellemző tulajdonságokról.Valamint arra is,hogy mennyiért érdemes ilyet venni,mert elég tág korlátok között mozog az ára.

Az Audi 80 B4-ről van szó.

Előre is köszönöm!


2011. jún. 14. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jaja, annyi van benne. Héttszáz valahányezerig megvan a vezetett német szervízkönyve, akkor volt 13-14éves, akkor hozták be kintről, valószínű azért megy még mindig, m kint jobban odafigyeltek rá...
2011. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Am VW jah. Nekem is most malac passat blokkja ment bele, h megrepedt a sajátja. Annyi h más a karter, meg a tartóbakok+1-2 dolog, m ugye a vw kereszt, az audi meg hosszmotoros
2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Értem.Azért gyönyörűszép szám...Elég meggyőzőek,amiket mondtok.Asszem keresek egy megkíméltebb példányt.

Szerintetek mekkora a reális ár egy ilyenért?Mert,ahogy nézegettem 400.000-1.500.000. nem sok különbség látható,pedig valójában van.

2011. jún. 14. 22:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Az Audi AG 1964 óta 99,7%-ban VW tulajdonú, úgyhogy ez elég természetes a mai napig minden audinál, hogy gyk. egy fejlett VW-t kapsz.
2011. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy '94-esért szerintem a reális ár (ha tipp topp az állapot) 4-5 kiló körül van, esetleg kicsit több ha gázos.

A 1.5 guriga nagyon erősen túl van árazva :O

2011. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 4-600között már lehet venni jó benzinest, dízelt drágábban...
2011. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Pedig még 2 misiért is van,de csak egy.Valami óriási reklámduma van hozzá,de igencsak menni fog lefelé az ára.:D

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Sokat segített.

2011. jún. 14. 22:31
 18/18 anonim ***** válasza:

2 guriga eh...


Vitathatatlan, hogy egy nagyon jó autó, messze jobb, mint a mai szutykok amiket autó néven árulnak de azért azt nem szabad elfelejteni, hogy a legfiatalabb is 17 éves belőle. 2M-ért meg már majdnem új autót kapni (még ha szarabbat is de újat)

2011. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!