Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények a Mitsubishi...

Vélemények a Mitsubishi Eclipse tipusú autokról?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok. Mennyire tud gyorsulni és mennyi idő alatt? Illetve hasonló árban te milyen autót választanál, ha később tuningolni szeretnéd?
2011. jún. 13. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
rongyrázás kategória, se nem gyors se nem gazdaságos
2011. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tettszik az eclipse foleg a kicsitt regebbi szeria. Szerintem mar csak egy nagy felni egy sportdob egy kis ultetes is nagyon soakt dob egy ilyen auton. Ha penzem lenne akkor en vasarolnek egy olyant. Ez a tipus tettszik nekem:

[link]

2011. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egész jó kis kocsi. gyorsulásra csak akkor igazán jó ha a motorral kezdesz valamit. a fogyasztása kb átlagosnak mondható de ha odalépek neki úgy igazán akkor akár meg is háromszorozódhat az étvágya.

tuningolni nem kell sokat, mert 1 jó festés, szép felni, nagy kipufogó és sportlégszűrő és már a hangja is jobb.

esetleg 1 ütős lökös meg 1 szárny és tuti megfordulnak az emberek.


"milyen autót választanál, ha később tuningolni szeretnéd?"

hááát 1 Skyline-al már tudnék mit kezdeni de hát arra még pár évet gyűjteni kell :)

2011. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ja és az enyém egy 1998/6 2000 GS-16V

2011. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!