Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hármas golf gti? Vagy honda...

Hármas golf gti? Vagy honda civic?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

viccen kívül egy honda 100x jobb ha nem 200x... világ egyik legjobb benzinmotorját a honda készíti ha nem a legjobbat megbízhatóságilag is messze veri a vw-t és még azt se lehet mondani hogy nincs neve mert van akkora multja mint a vw-nek föleg így hogy a vw évek ota gyártja a rosszabbnál rosszabb autókat.

persze mind a két fajtából ki lehet fogni rosszat.

azért sok sikert...

2011. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ha úgyhozza a sors,hogy nyitok egy hondakereskedést,biztos,hogymegkereslek egy kereskedői állásajánlattal:)
2011. jún. 15. 18:42
 23/24 anonim ***** válasza:

nagyon szellemes vagy talán temető mellett születtél?!:)

viccet félre téve...

egyik márka fényezése se jár anyagi haszonnal csupán leírtam a tapasztalataimat ami hallottam, olvastam roluk.

autó búza vagyok szóval én minden márkát szeretek többé kevésbé de nem áll célomban egyiket se fikázni. a felsoroltak közzül a hondát sokkal jobbnak tartom ezért érveltem mellette

remélem jól döntesz. sok sikert!

2011. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
A golf már meg is van.Nagyon bejövős..Úgy érzem jól döntöttem.Halli.Most attam a zöldet mindre:)
2011. jún. 16. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!