Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2 ütemű motorok miért...

A 2 ütemű motorok miért környezetszennyezőbbek, mint a 4 üteműek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 18:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Itt snki nem tud értelmesen magyarázni? -.-
2011. jún. 5. 21:55
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

21:51


Az már nem ok, hanem okozat. :)

2011. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy még kíváncsi, cuncimókus?
2011. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hoygne leheten katalizátort raknirájuk a trabantokra is kel mostmár azthiszem
2011. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
amugy a kérdező IQ szintje kb a sültkruplival lehet egy magasságban ha nemképes ezt megérteni
2011. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
:D nézd meg a youtuben a 2/4ütemű motor működését, kedves kérdező, aztán foglalkozhatunk a fogyasztással.
2011. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%

Értelmesen magyarázni? Dehogynem, tudunk! Várj, előveszem az értelmesebbik énemet...


1.:

Nem is igaz hogy a 2T környezet szenyezöb mer nekem a Szimson sem szenyezi de bezzeg a BKV buszok füstölnek mint az álatt és nekik senki sem szól!!!!!! Mocskos korupt banda!!!4!!!


2., mintegy válasz erre:

Azért mert nekem az ezres három hengeres swift is négyütemű és az nem szenyez mert a suzuki a legjob autó.


3., itt már elszabadul a pokol:

Elmész a *******ba te életidegen, vesztes csórós Suzukis!!!!! A BMW ezerszer job!!!!!!!


Innentől gyakorlatilag mindegy, mert a válaszok túlnyomó többsége ezeknek a permutációjából áll.

2011. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 T5- ***** válasza:

Hát most szívemből beszéltél. Amúgy látom nem csak nekem van már elegem ebből, ezért nem is nagyon írkálok már, mert hiába adsz normális választ, vagy annyit nem bír mondani, hogy "ja", vagy te vagy a hülye. A Sámson, kis Swift, meg BMW rajongók, meg a robogósok meg mindig jót mondanak, mert az ilyenek kérdeznek itt is. Tisztelet a kivételnek.

Ez a kérdező meg szerintem már azért is csak szórakozik, meg értetlenkedik.

2011. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen kell a trabira, de csak a 4 üteműre. És ismétlem, hogy a 2T-re nem lehet katalizátort rakni.
2011. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!