Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oldalindex megbüntethetnek ha...

KlenDie kérdése:

Oldalindex megbüntethetnek ha nincs?

Figyelt kérdés
Az autómon volt oldalindex az ajtó elött egy Lada Samarárol van szó és levettem amig nem lessz rajta fehér indexbura leragasztottam megbüntethetnek azért a rendőrök hogy nincsen oldalt indexem? Elöl hátul van de egy csomó autón látom hogy egyáltalán nincs is kiépitve
2011. jún. 5. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nincs olyan magyar rendelkezés,hogy minimum 8 irányjelződ legyen. "Gyári index katalógustár" sem létezik.

Van amin 6 és van ami 10 sőt 12 is található.

A lényeg,hogy MŰKÖDJÖN a felszerelt.

De az olaszoknál pl. kötelező az első oldalindex.

2011. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rendörfüggő, mert engem ma reggel azért vágtak meg 5ezerre mert a bal hátsó indexbúra fele hiányzott (kitört)

ha normális a rendőr akkor nem büntet, de ha gané akkor min 4-5ezerre megvág

2011. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kresz szerint ami a kocsira fel van szerelve, annak mindnek működnie kell. Ha valami nincs kiépítve, és nem írja elő a kresz, akkor nem kell rajta lenni, de ha kivan, akkor igen. Nem tudom megfigyelted-e, de amíg a mostani kocsiknál látni lehet oldalról is az első irányjelzőket, addig a Ladán nem. Azon ezért van külön oldalindex is.
2011. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14:48-as jogosan bűntetett meg, mert hiányzott a fele búra. Tehát vakíthattad indexkor a mögötted lévőt.
2011. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek vetted le a régit, amíg nem raksz rá fehéret?
2011. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18:12

vakítom????? fényes nappal 1 pár wattos kis lámpával?????

na ne.

am meg a felső fele volt letörve es épp ezért mind a kettőnek a tetejére húztam vízszintesen 1-1 csikot azzal a széles barna celluxal h ne legyen feltünő, de kötözködött a genyó mert miután átturta az eü dobozt és megmérte a kereket kopását csak utánna vette észre

2011. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-Jean mi ez a csekk?

-Megbüntettek Uram mert gyorsan mentem az autómmal.

-Jesszusom Jean én vajon mekkora büntetést kapok hiszen még autóm sincs!

:p))

2011. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megfeleltél a kresznek, vagy nem? Ez itt a kérdés.
2011. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és az értelmetlen vicceket!!!!!
2011. jún. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!